19:44 08 جولای 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ستاره برازیلی اگر در پاری‌سن‌جرم باقی بماند، روی جلد بازی فیفا قرار خواهد گرفت.

به گزارش اسپوتنیک، جدیدترین نسخه بازی کامپیوتری فیفا با نام فیفا 21 تا 3 ماه دیگر منتشر می‌شود اما هنوز تکلیف پوستر بازی مشخص نشده و معلوم نیست این بار کدام ستاره فوتبال روی آن قرار خواهد گرفت. در همین زمینه البته اعلام شده امروز و در جریان نمایشگاه EA Play ممکن است از پوستر بازی رونمایی شود و ستاره احتمالی روی جلد نیمار است.

در همین حال، رسانه AreaJugones گزارش داده نیمار قرار بوده سال گذشته روی جلد بازی فیفا قرار گیرد اما به دلیل شایعات و اخبار پرحاشیه‌ای که از او  (مسئله تجاوز) منتشر شد ادن هازارد روی جلد بازی قرار گرفت. البته این بازیکن و شرکت EA به توافق رسیدند تا این بازیکن روی جلد بازی فیفا 21 قرار گیرد.

این رونمایی به طور رسمی هنوز رخ نداده و به دلیل شیوع کرونا هنوز تاریخ دقیقی هم برای آن اعلام نشده است اما ممکن است به یک دلیل هم این مسئله صورت نگیرد. اگر نیمار به بارسلونا برود این قرارداد منتفی خواهد شد زیرا کمپانی KONAMI که بازی PES را تولید می‌کند قراردادی انحصاری و ویژه با بارسلونا دارد و در این صورت نیمار حق ندارد روی جلد بازی فیفا قرار گیرد. در این صورت امباپه به عنوان جانشین نیمار روی جلد بازی فیفا قرار خواهد گرفت.

 

 

مرتبط:

چرا نیمار نمیتواند به بارسلونا برگردد؟
باشگاه پاری‌سن‌جرمن: نیمار و امباپه فروشی نیستند
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر