03:53 29 سپتمبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

کیکه ستین در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی با اتلتیک بیلبائو شرکت کرده است.

به گزارش اسپوتنیک، کیکه ستین سرمربی بارسلونا در نشست خبری بازی با بیلبائو به داوری بازی شب گذشته رئال مادرید و سوسیداد واکنش نشان داد.

او در ابتدا در مورد داوری بازی رئال مادرید و سوسیداد گفت:«چیزهایی هستند که تحت کنترل ما قرار ندارند. ما کاری که باید انجام دهیم، کسب پیروزی است. دیشب همه دنیا داوری بازی رئال مادرید و سوسیداد را دیدند و هر کسی می تواند نتیجه گیری خودش را داشته باشد. var تکنولوژی ای است که می تواند بهتر کار کند. اینطور نباشد که در صحنه های مشابه، تصمیمات متضاد گرفته شود. باید شفافیت بیشتری در وی ای آر باشد. اکنون برداشت ما این است که عملکرد وی ای آر خوب و یکسان نبوده است.»
سرمربی آبی‌اناری‌ها در ادامه صحبت‌هایش  در مورد قهرمانی در لالیگا گفت:«در حال حاضر رئال چون در بازی های رودرو بهتر از ما عمل کرده، صدرنشین است ولی هر دو هم امتیازیم. دیگر جای اشتباه نیست ولی رئال هم ممکن است امتیاز از دست بدهد. رئال هم امکان ندارد بدون اشتباه ظاهر شود. خیلی موارد قهرمان لالیگا روز پایانی مشخص شده است. فعلا از رئال پایین تریم ولی هشت بازی دیگر باقیمانده و ما هم انگیزه بالایی برای پیروزی در همه آنها داریم. هدف این است که تا روز پایانی، شانس قهرمانی داشته باشیم.»

در هفته سی و یکم رقابت های لالیگا، بارسلونا در نیوکمپ میزبان اتلتیک بیلبائو خواهد بود. بارسلونا که حالا صدر جدول را از دست داده است، باید برای ماندن در کورس قهرمانی، تمام امتیازات را کسب کند.

 

مرتبط:

رئال سوسیداد 1 رئال مادرید 2؛ پرواز کهکشانی‌ها از سن سباستین به صدر
حمله رسانه‌های کاتالانی به پیروزی رئال مادرید؛ رسوایی در «آنوئتا» + عکس
طرح‌های طعنه‌آمیز پس از پیروزی رئال به لطف «VAR» + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر