16:28 19 سپتمبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

یوونتوس در نخستین بازی پس از آغاز مجدد رقابت‌های سری‌آ، در خانه بولونیا به برتری رسید تا همچنان صدر نشین جدول بماند.

به گزارش اسپوتنیک، یوونتوس در هفته بیست و هفتم سری‌آ ایتالیا و در نخستین بازی پس از بحران ویروس کرونا، در ورزشگاه رناتو دل آرا مهمان بولونیا بود این تیم را در خانه‌اش شکست داد.

در این دیدار یوونتوس بازی را بهتر آغاز کرد و در همان دقایق ابتدائی چندین فرصت گولزنی داشت اما این فرصت‌ها به راحتی از دست رفت.

در دقیقه 23 و پس انجام خطا از سوی مدافعان بولونیا بر روی دی‌لیخت، یوونتوس صاحب پنالتی شد و کریستانو رونالدو پشت توپ ایستاد و با زیبایی هرچه تمام‌تر دروازه حریف را باز کرد تا ناکامی دو بازی آخر را به باد فراموشی بسپارد.

در دقیقه 36 نوبت به دیبالا رسید و این بازیکن آرجانتینی با شوت زیبا دروازه بولونیا را برای بار دوم باز کرد تا شاگردان ساری با برتری راهی رختکن شوند.

در نیمه دوم باز هم یوونتوس تیم برتر میدان بود و فرصت‌های زیادی برای رسیدن به گول داشت که با بی توجهی مهاجمان از دست رفت.

در دقیقه 89 رونالدو موفق شد دومین گول خودش را در این دیدار به ثمر برساند اما این گول از سوی داور به دلیل آفساید بودن، مردود اعلام شد.

ضمن این‌که در دقایق پایانی بازی دانیلو مدافع برازیلی یووه با دریافت کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شد.

در نهایت و پس از پایان 90 دقیقه توپ دیگری از خط دروازه‌ها عبور نکرد و این دیدار با برتری یاران رونالدو به پایان رسید.

یووه با این پیروزی 66 امتیازی شد و با 4 امتیاز و 1 بازی بیشتر نسبت و لاتزیو همچنان صدر نشین ماند و بولونیا هم با 34 امتیاز در رده دهم قرار گرفت.

مرتبط:

توافق بارسا و یوونتوس برای معاوضه بازیکن
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر