15:27 23 سپتمبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

آزمایش کرونای نواک جوکوویچ تنیسور مشهور جهان و همسرش مثبت اعلام شد و این ورزشکار نام آشنا و همسرش نیز به ویروس کرونا مبتلأ شده اند.

به گزارش اسپوتنیک، اخیراً مسابقات خیریه آدریا به ابتکار جوکوویچ و با حضور تعدادی از تنیس‌بازان صاحب‌نام مانند زورف، چیلیچ، تیم، دیمیتروف و برخی دیگر از ستاره‌های مطرح در بلگراد آغاز شد و قرار بود در چند شهر دیگر بالکان ادامه پیدا کند.

این مسابقات اما به دلیل ابتلأ برخی از ستاره‌های مشهور تنیس متوقف شده است و بانی این مسابقات هم از ابتلای خودش به ویروس کرونا خبر می‌دهد.

جوکوویچ حالا چهارمین تنیسوری است که در جریان برگزاری مسابقات نمایشی آدریا به ویروس کرونا مبتلا شده و قبل از او دیمیتروف، چوریچ و ترویتسکی نیز از ابتلای خود به این بیماری خبر داده بودند.

جوکوویچ خودش این خبر را همگانی کرد و در این مورد نوشت:" به محض ورود به بلگراد آزمایش دادیم. نتیجه آزمایش من و همسرم مثبت از فرزندانم منفی شد. تمام کارهایی که طی ماه گذشته انجام دادیم از صمیم قلب و خالصانه بود. مسابقات آدریا با هدف ایجاد اتحاد و همبستگی و عشق در منطقه ما بالکان ترتیب داده شد".

این در حالی‌ست عدم رعایت موارد صحی در جریان برگزاری این بازی‌ها موضوعی بود که از همان روز اول مورد توجه و انتقاد بازیکنان تنیس و رسانه‌ قرار گرفته بود.

مرتبط:

شوخی جالب جوکوویچ با فدرر و نادال؛ بیشتر از پدر و مادرم شما را می‌بینم
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر