20:13 22 سپتمبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

لوکا رومرو بازیکن تیم فوتبال رئال مایورکا که دیشب در ترکیب تیمش برابر رئال بازی کرد در آستانه امضاء قرار داد با بارسلونا است.

به گزارش اسپوتنیک، "لوکا رومرو" دیشب با حضور در ترکیب رئال مایورکا برابر رئال مادرید، در سن 15 سال و 255 روز نامش را درج نام‌آوران تاریخ لالیگا کرد.

یکی از رسانه‌ها اما مدعی شده که او در مکزیک در خانواده آرجانتینی متولد شده اما از دو سالگی در اسپانیا زندگی می‌کند و دیشب رکوردی را که قبلاً توسط سامسون ثبت شده بود را شکست.

رومرو قبل از اولین حضورش در تاریخ 24 جون 2020، 5 سال در آکادمی مایورکا گذراند.

هنگامی که رومرو دو ساله بود او و خانواده‌اش از اکوادور به اسپانیا نقل مکان کردند و زمانی‌که پدرش دیگو رومرو به ولانوا دی کوردوبا پیوست.

از سال 2007 دیگو در باشگاه‌های مختلف اندلس بازی کرد تا اینکه در سال 2011 برای "فورمنترا" ثبت نام کرد.

در این زمان بود که لوکا شروع به بازی فوتبال سازمان یافته در PE Sant Jordi در ایبیزا نمود.

در اواخر سال 2011 رومرو حتی با بارسلونا مذاکره کرد اما مقررات فیفا مانع از پیوستن او به بلوگرانا شد زیرا او در بارسلونا زندگی نمی‌کرد.

حتی در لا ماسیا آنها از آنچه در فوتبالیست جوان دیدند بسیار راضی بودند اما در سال 2015 او به رئال مایورکا پیوست.

رکورد رومرو در مایورکا بسیار چشمگیر و بزرگ است: در 108 بازی وی در کل 230 گل به ثمر رسانده است که میانگین هر بازی بیش از دو گل می‌باشد.

این تعداد توجه تیم‌های مکزیک، اسپانیا و آرجانتین را به خود جلب کرده و هرچند که در این اواخر او از کشور والدینش تا کنون در سطح جوانان نمایندگی کرده است.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر