04:51 23 اکتوبر 2020
ورزش

اشتباه بزرگ داوری که بارسا را از قهرمانی دور کرد +عکس

ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

کارشناس داوری نشریه مارکا اعلام کرد، خطایی که در دقایق پایانی به سود سلتاویگو اعلام و منجر به گل آسپاس به بارسلونا شد تصمیم اشتباه داور بوده است.

به گزارش اسپوتنیک، هفته‌های پایانی لالیگا با حساسیت بالایی دنبال می‌شود و رسانه‌های ورزشی این کشور با دقت زیاد روی عملکرد داوران بازی‌های دو تیم بارسلونا و رئال مادرید به کارشناسی می‌پردازند.

رئال مادرید پس از بازی جنجالی با رئال سوسیه‌داد و البته گل اول برابر مایورکا به سود بردن از داوری متهم شد و مسی در تقابل با اتلتیک بیلبائو از نگاه برخی رسانه‌ها از کارت سرخ گریخت تا بارسلونا هم از اشتباهات داوری سود برده باشد.

دیدار شب گذشته بارسلونا و سلتاویگو در هفته سی‌ودوم لالیگا می‌توانست با 3 امتیاز مهم و حیاتی برای تیم ستین همراه باشد اما از نگاه آندوخار اولیور کارشناس داوری مارکا، داور بازی به اشتباه خطای جرارد پیکه روی رافینیا را اعلام کرده است.

اولیور درباره این صحنه سرنوشت‌ساز که نتیجه بازی را از 2 بر یک به سود بارسا به تساوی 2-2 تغییر داد، به رادیو مارکا گفت:«پیکه برای متوقف کردن رافینیا به جلو رفت اما در هیچ نقطه‌ای به اندازه کافی تماس برقرار نمی‌شود. بازیکن سلتا به زمین افتاد و داور در این صحنه اشتباه تصمیم گرفت.»

لحظاتی بعد، آسپاس از این ضربه آزاد بهره برد و گل تساوی تیم سلتاویگو را وارد دروازه تراشتگن کرد تا امیدهای بارسا برای قهرمانی کمتر و خوشحالی رئال مادرید بیشتر شود.

مرتبط:

سلتا 2 – بارسا 2؛ بالایدوس کابوس بی پایان بارسلونا + عکس
سرمربی بارسا: فاقد قدرت و توانایی برای مدیریت توپ بودیم
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر