19:49 15 جنوری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

هواداران باشگاه اسپانیول به شدت از بازیکنان تیم‌شان ناراحتند و آن‌ها را تهدید می‌کنند.

به گزارش اسپوتنیک، اسپانیول در حال حاضر در رده بیستم جدول لالیگا با 24 امتیاز قرار دارد و 8 امتیاز هم تا خروج از این منطقه فاصله دارد که با وجود باقی‌مانده 7 بازی دیگر، این مسئله شرایط ماندن در لیگ را برای آن‌ها حاد می‌کند.

هواداران این تیم روی دیوارهای محل تمرین تیم اسپانیول و در ورزشگاه RCDE که اسپانیولی‌ها بازیشان را برگزاری می‌کنند شعارهای تند و توهین‌های زیادی نوشته شده است. به نظر می‌رسد این توهین‌ها به دنبال شکست این تیم مقابل اسپانیول رخ داده است. در یکی از بنرهای توهین آمیز علیه بازیکنان تیم نوشته شده:«هنگام فرار کردن جوری خواهید دوید که در زمین مسابقه ندویده بودید.»

در بنر دیگری نوشته شده:«بازی کردن با احساسات ما عواقب دارد. بارسلونا خیلی کوچک است که منظور آن‌ها می‌تواند تهدید به پیدا کردن بازیکنان و انتقام گرفتن از آن‌ها باشد. یک بنر دیگر هم در زمین تمرین اسپانیول نصب شده است که روی آن نوشته شده: «بازیکنان اسپانیول مزدور و پولکی هستند.»

 این در حالیست که آبلاردو، سرمربی این تیم هم در آستانه بازی امشب برابر رئال مادرید اخراج شده تا این تیم هیچ امیدی به کسب امتیاز از  دیدار خانگی مهم مقابل رئال مادرید نداشته باشد.

 

 

مرتبط:

رئال مادرید – اسپانیول؛ رویارویی کهکشانی‌ها با قعرنشین لالیگا
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر