01:04 30 اکتوبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

نایب رییس باشگاه نیولز اولد بویز در مورد احتمال بازگشت لیونل مسی ستاره آرجنتینی به باشگاه دوران کودکی اش یعنی نیولز صحبت کرد.

به گزارش اسپوتنیک، لیونل مسی، فوق ستاره و کاپیتان بارسلونا هنوز قراردادش را با این تیم تمدید نکرده ولی مسوولان باشگاه اسپانیایی خیالشان راحت است چون می دانند این ابرستاره در اردوگاه کاتالونیا می ماند.

بحث خداحافظی ابرستاره بارسلونا همواره در رسانه های مختلف مطرح می شود. یکی از گمانه زنی ها این است که مسی فوتبالش را با باشگاه اول حرفه ای خود یعنی باشگاه نیولز اولد بویز آرجنتین به پایان می برد. کریستین دی آمیکو، نایب رییس باشگاه نیولز اولد بویز درها را به روی بازگشت مسی نبست اما این اتفاق را کمی بعید دانست.

او در این مورد اظهار داشت:«نمی دانم که آیا غیرممکن است یا نه. این تصمیم صرفا به خودش و خانواده اش بستگی خواهد داشت. ما به عنوان مدیران باشگاه موظف هستیم تا بستر را فراهم کنیم تا به تصمیم نهایی کمک کنیم. وقتی که مارادونا در سال 1993 به نیولز ملحق شد، هیچ کس فکر نمی کرد که این اتفاق رخ بدهد.»
دآمیکو در ادامه صحبت‌هایش اضافه کرد:«ما به عنوان مدیران باشگاه باید بهترین شرایط ممکن را فراهم کنیم تا او بتواند به تصمیم برسد. البته ما نمی‌توانیم بی‌گدار به آب بزنیم چون این مساله خیلی حساس و ظریف است. اما اگر بپرسید نیوولز رویای این را در سر دارد که بهترین بازیکن دنیا را با پیراهن خود ببیند؟ بله، شاید. فقط باید آرامش خودمان را حفظ کنیم و منتظر بمانیم.»

مسی پیش از آنکه در سیزده سالگی راهی بارسلونا شده و به بارسا بپیوندد در نیوولز بازی می‌کرد. با اینکه مسی اخیرا اعلام کرده بود بازگشت او به آرجنتین به دلایل خانوادگی بسیار دشوار خواهد بود ولی دآمیکو می‌گوید نیوولز از امید خود برای دیدن مسی در شهر زادگاهش دست برنخواهد داشت.

این درحالیست که تنش‌ در باشگاه بارسلونا به اوج رسیده و گفته می‌شود رابطه باشگاه، لیونل مسی، با کادر فنی و مدیریتی این باشگاه بیش از هر زمان دیگری تنش‌آلود شده است.

 

 

مرتبط:

700 گول مسی؛ 7 شاهکار از جادوگر شماره 10 + ویدیو
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر