07:44 29 اکتوبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی منچسترسیتی پیش از دیدار مقابل لیورپول به تمجید از سرمربی حریف پرداخت.

به گزارش اسپوتنیک، امشب دیداری مهم  بین منچستر سیتی و لیورپول در چهارچوب رقابت‌های لیگ برتر برگزار می‌شود. با توجه به مشخص شدن قهرمان لیگ برتر، این دیدار برای گواردیولا حکمی حیثیتی دارد.

گواردیولا با ستایش از یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول و عملکرد این تیم گفت:«نخست از همه به نظر من لیورپول تیمی بود در همه مسابقات بهتر و در سطح برجسته ای بازی می کرد. فوتبال به شما کمک می کند تا درک کنید و بپذیرید که ممکن است تیم دیگری بهتر از شما باشد. به عنوان یک انسان یورگن کلوپ را خوب نمی‌شناسم اما او و شیوه بازی تیم هایش را تحسین می کنم. کلوپ می خواهد برنده شود و من نیز همینگونه هستم اما وقتی بازی تمام شد دیگر تمام شده است.»
پپ در ادامه همچنان به تمجید از سرمربی سرخ پوشان مرسی ساید گفت:«او همکار من است و البته من می خواهم با دیگر سرمربیان رابطه خوبی برقرار کنم. ما هر روز با هم در ارتباط نیستیم اما رابطه باید برقرار باشد. ما نمایندگان باشگاه های خود هستیم و به تعداد کنفرانس مطبوعاتی هر هفته باید تصویری خوب و مهم از خود نشان دهیم.»
سرمربی سیتی در بخش دیگری از صحبت‌هایش در پیوند به تقابل شاگردانش برابر سرخ پوشان آنفلید گفت:«بازی های زیادی در پیش داریم. می‌خواهیم عملکرد خوبی داشته باشیم و نتیجه بگیریم و در ادامه با نتیجه گیری مقابل ساوتهمپتون در بهترین شرایط به دیدار برابر آرسنال برسیم. بهترین راه برای انجام این کار ارائه نمایشی خوب در لیگ برتر است.»
پپ در پایان افزود:«در ورزش شما باید هر بار خودتان را ثابت کنید. ما از عملکرد گذشته و فعلی خود بسیار رضایت داریم، اما در ورزش هرگز هیچ چیز کافی نیست. گذشته گذشته است. آنها وارد خاطرات شده اند اما این روند باید ادامه یابد. یک فصل جدید در زندگی پیش روی ماست ما باید با آن زندگی کنیم. خاطرات خوب است اما من با افرادی که می گویند مجبور نیستیم خودمان را دوباره ثابت کنیم مخالفم.»

 

مرتبط:

هشدار گواردیولا به لیورپول؛ فصل بعد دوباره می‌جنگیم
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر