11:48 24 اکتوبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

تیم فوتبال بشیکتاش مذاکراتی را برای جذب سانتی کازورلا ستاره سابق آرسنال به شکل آزاد از ویارئال انجام داده است.

به گزارش اسپوتنیک، باشگاه‌ فوتبال بشیکتاش ترکیه در حال مذاکره بر سر سانتی کازورلا هافبک سابق آرسنال است که تابستان امسال به عنوان بازیکن آزاد در دسترس است.

این بازیکن 35 ساله پس از مصدومیت دو ساله و جدایی از آرسنال در ویارئال دوباره به میادین برگشت اما به اساس گزارش آ اس با عقد قرارداد در لیگ برتر اسپانیا او در حال مذاکره در مورد انتقالش به ترکیه است.

آینده کازورلا پس از توافق در مورد تمدید یک ساله با ویارئال در ابتدای فصل نامشخص است و با مشکلات مُچ پای که داشت در قسمت دوم قرارداد وی در آرسنال را خراب کرده، ناکام ماند.

تابستان گذشته او اولین حضور خود در اسپانیا را در چهار سال انجام داد و از آن زمان به بعد سه بازی دیگر داشه است.

علی‌رغم عدم اطمینان عمومی در مورد حرکت بعدی‌اش کازورلا اصرار دارد که وی می‌داند آینده‌اش کجاست.

وی به برنامه ال‌الارگوئه کادنا سر گفت: "من قبلاً تصمیمی در مورد آینده خود گرفته‌ام اما اکنون زمانش نیست که در مورد آن صحبت کنم، آینده‌ام به خود بستگی دارد. آیا می‌توانم بعد از ویارئال برای باشگاه دیگری بازی کنم؟ امکانات زیادی برای آنچه انجام خواهم داد وجود دارد."

او در ادامه اضافه کرد: "من می‌دانم چه می‌خواهم و این استراحت به من فرصت داده است تا فکر کنم و به بدنم گوش دهم تا بدانم چه موقع باید توقف کنم."

کازورلا پس از ورود از مالاگا در تابستان 2012 در ورزشگاه امارات طی سه فصل به هافبک اصلی تبدیل شده بود.

با این وجود خیلی زود مصدومیت‌های زانو و مچ پا آسیب دید و او فقط 32 بار در طول دو بازی بعدی قبل از شروع فصل 2017-18 بدون بازی بود. قبل از جدایی از آرسنال این ترس وجود داشت كه وی بعد از یكی از هشت عمل مچ پا دچار پیاده روی با گنگنن شود.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر