11:34 24 جنوری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مهاجم فرانسوی بارسلونا که در وضعیت نه چندانی به سر می‌برد، اکنون پیشنهادی از باشگاه ایتالیایی دریافت کرده است.

به گزارش اسپوتنیک، وضعیت برای آنتوان گریزمن در بارسلونا بد می‌گذرد. مهاجم فرانسوی از زمان آمدن نیوکمپ با مشکلات بسیاری در این تیم مواجه بوده است. این بازیکن حالا با شایعات و اخباری در مورد جدا شدن از تیم کاتالان مواجه شده است.

بر اساس گزارش، بارسلونا تصمیم گرفته گریزمن را بفروشد و این بازیکن را به یوونتوس پیشنهاد داده است. پائولو پاگانینی، خبرنگار ایتالیایی گزارش داده است که مذاکرات در حال پیشروی است و بارسلونا در نظر دارد که گریزمان را دز ازای پول و انتقال داگلاس کاستا و رابیو راهی تورین کند.

طبق این گزارش، دو باشگاه رابطه خوبی دارند و این را می توان در معاوضه پیانیچ و ارتور مشاهده کرد. ستین سرمربی بارسلونا در اقدامی عجیب به گریزمان در بازی مقابل اتلتیکو مادرید فقط چهار دقیقه فرصت داد، موردی که با واکنش تند برادر و پدر این بازیکن همراه شد. اگر گریزمن راهی تورین شود می تواند در کنار دیبالا و رونالدو خط حمله مرگباری را تشکیل بدهد و عملا مائوریزیو ساری یک خط حمله مهارنشدنی را در اختیار خواهد داشت.

فصل اول آنتوان در نیوکمپ خیلی پایین تر از سطح انتظارات بوده و به همین خاطر مهاجم فرانسوی به صورت جدی به جدایی فکر می کند و برنامه ای برای ماندن ندارد.

مرتبط:

جلسه اضطراری مدیر برنامه‌های «گریزمن» با سران بارسلونا
بارسلونا برای ماندن گریزمن چه می‌کند؟
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر