00:10 28 جنوری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

جوزپ بارتومئو رئیس باشگاه بارسلونا نسبت جدایی لیونل مسی از این تیم، واکنش نشان داد.

به گزارش اسپوتنیک، جوزپ بارتومئو رئیس باشگاه بارسلونا نسبت به شایعاتی که اخیرا مبنی بر جدایی لیونل مسی ستاره آرژانتینی از جمع آبی اناری پوشان مطرح شده، واکنش نشان داد.

رییس باشگاه بارسلونا در خصوص شایعات جدایی ستاره آرجنتینی از باشگاه، بیان داشت:«نمی‌خواهم جزییات را شرح دهم زیرا تمرکز ما روی مسابقات و مذاکره با بازیکنان است اما مسی به ما گفته که می‌خواهد بماند و می‌خواهیم از حضور او بیشتر لذت ببریم. شکی نیست که او با بارسلونا ادامه می‌دهد. او بارها اعلام کرده که می‌خواهد فوتبالش را در بارسلونا خاتمه دهد.»
بارتومئو در ادامه درباره آینده کیکه ستین سرمربی بارسلونا هم اظهار داشت:«شایعات درباره ستین هم به وجود آمده است که آنها هم کاملاً کذب هستند. کیکه از حمایت کامل ما برخوردار است. ما تا هفته آخر لیگ می‌جنگیم و بعد هم لیگ قهرمانان را داریم. من بارسلونا را تیم پویا می‌بینم که راه‌های زیادی برای گلزنی دارد.»

البته لیونل رابطه مسی و بارتومئو خوب نیست. رسانه‌های مختلف بار‌ها اختلاف این 2 نفر را منعکس کرده اند. ابتدای سال آینده دوره ریاست بارتومئو به پایان می‌رسد و شاید مسی اجازه ندهد که او بار دیگر در سمتش ابقاء شود. فوق ستاره آبی‌اناری‌ها در پیروزی شب گذشته بارسلونا توانست با ثبت 2 پاس گل مجموع پاس‌های منجر به گل خود را به عدد 19 برساند.

 

 

 

مرتبط:

مسی یا بارتومئو؟ کدام یکی میرود؟
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر