12:08 17 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

پُل اسکولز بازیکن سابق منچستریونایتد به سرمربی فعلی این تیم توصیه کرد تا مدافعان بهتری برای رقابت با لیورپول به خدمت بگیرد.

به گزارش اسپوتنیک، منچستریونایتد این روزهای و پس از بازگشت پوگبا و بازی‌های خوب فرناندز، مارسیال و گرینوود خوش می‌درخشد و در آستانه کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا قرار دارد.

خط دفاعی این تیم اما بسیار متزلزل بوده است و در دیدار برابر بورنموث که با نتیجه 2-5 به سود شیاطین سرخ به پایان رسید، هری مگوایر بسیار ضعیف کار کرد.

پل‌ اسکولز اسطوره منچستریونایتد که قبل از این هم از خط دفاعی این تیم و نمایش مگوایرانتقاد کرده بود، بار دیگر از مدافعان این تیم انتقاد کرد و راه رسیدن این تیم به بالای جدول  را جذب مدافعانی چون یاپ استام و ریو فردیناند دانست.

او در گفت‌وگو با میل گفت:" خط دفاع در چند بازی خیلی بد بوده است. لیندلوف نمایش قابل قبولی دارد اما فکر می‌کنم مگوایر در حال حاضر مشکل بازی روی زمین و سرعت دارد. اگر در  کنار او مدافعی مثل فردیناند یا یاپ استام حضور داشته باشند که در مقابل مهاجمان بتوانند از قدرت بدنی‌شان استفاده کنند، می‌توانند به تیم کمک کنند. اگر یونایتد بخواهد به تیم‌هایی چون لیورپول و سیتی برسد، باید مدافعان بزرگ جذب کند".

این در حالی‌ست که یونایتد با پول گزاف مگوایر را به خدمت گرفته است و بسیاری از کارشناسان از عملکرد او راضی اند.

مرتبط:

اسکولز از لحاظ ذهنی بهتر از رونالدو بود
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر