10:58 23 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

میکل آرتتا می‌خواهد دنی سبایوس را یا به صورت قرضی و یا هم به صورت دایمی در آرسنال حفظ نماید ولی آینده او بستگی به رئال مادرید دارد.

به گزارش اسپوتنیک، میکل آرتتا بار دیگر تأکید کرد که به گونه جدی تصمیم دارد دنی سبایوس "استعداد بزرگ" قرضی را در آرسنال حفظ نماید.

هافبک اسپانیایی از زمان شروع مجدد لیگ برتر برای توپچی‌ها به میدان رفته و دیشب نیز در بازی برابر لیسترسیتی که 1-1 شد، پاس دیدنی و عالی برای پیرامریک اوبامیانگ فرستاد.

با این حال قرارداد قرضی او از رئال مادرید در ماه آینده با ورزشگاه امارات به پایان می‌رسد مگر این‌که توافقی حاصل شود، خواه تمدید قرضی یا خواهد انتقال دائمی باشد.

به نظر می‌رسد که سبایوس آینده‌یی زیر نظر زین الدین زیدان در سانتیاگو برنابئو نداشته باشد.

آرتتا روز دوشنبه فاش کرد که دو باشگاه در حال مذاکره در مورد آینده سبایوس هستند و بعد از آخرین نمایش او سرمربی توپچی‌ها اظهار داشت: " از او واقعاً راضی هستم. فکر می‌کنم این چیزی است که باشگاه باید با رئال مادرید کمی فراتر برود."

وی گفت: "در حال حاضر که او واقعاً خوب بازی می‌کند، من از او راضی هستم. او بازیکنی با استعداد بزرگ است."

یک بار دیگر بازیکن اسپانیایی در قلب زمین و در آرایش جدید 3-4-3 آرسنال در کنار گرانیت ژاکا از ابتدا بازی کرد.

آرتتا گفت: "او دوباره عالی بود، او و گرانیت درک واقعاً خوبی را ایجاد می‌کنند. آنها به ثبات زیادی دارند و همچنین می‌توانند با توپ تصمیم گیری صحیح را در لحظه‌های انتقال انجام دهند. آنها در حال تحولات زیادی هستند."

او افزود: "دفاعی دنی با فشار دادن خود میزان رهگیری و مقابله‌ای که انجام داده قدم بزرگی به جلو برداشته است و از آن لذت می‌برد."

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر