16:24 03 اگست 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

پاری‌سن‌ژرمن برای خرید دیوید دخه آ از منچستریونایتد پیش قدم شده و می‌خواهد با او قرارداد نماید.

به گزارش اسپوتنیک،در سپتامبر گذشته به لطف قرارداد جدید، دیوید دخه آ دروازه‌بان منچستریونایتد به گران‌ترین دروازه‌بان جهان تبدیل شد که بیشترین دستمزد را می‌گیرد.

در ماه‌های اخیر اما پی‌اس‌جی با دروازه‌بان‌های خود مشکل بزرگی داشت و لئوناردو سرانجام با جذب کیلور ناواس در پنجره نقل و انتقالات تابستانی گذشته توانست این مشکل را مرفوع کند. دروازه‌بان کاستاریکایی از رئال مادرید نیمکت نشین شد و بلافاصله استحکام بیشتری را در ترکیب توماس توخل به ارمغان آورد. اما راه‌های دیگر توسط باشگاه پایتخت دنبال شده است. آندره اونانا (آژاکس آمستردام)، جیانلوئیجی دوناروما (میلان AC) و حتی دیوید دخه آ (منچستر یونایتد) در تیررس سران PSG معرفی شده‌اند. دروازه‌بان اسپانیایی شیاطین سرخ را ترک نکرده و حتی قرارداد خود را با دستمزد سه برابر تمدید کرد که وی را به بالاترین دروازه‌بان پردرآمد دنیا تبدیل می‌کند.

پی‌اس‌جی گران‌ترین دروازه‌بان جهان را می‌خواهد

اکنون دیوید دخه آ تا سال 2024 با منچستریونایتد قرارداد دارد. این سه‌شنبه روزنامهAS  در مورد قرارداد جدید وی افشاگری‌هایی کرد که باعث شد دخه آ به بهترین دروازه‌بان پردرآمد جهان تبدیل شود.

در حالی‌که دخه آ با من‌یونایتد برسر توافق برای ماه‌ها مشکل زیادی داشت و مداخله پاریسی‌ها بالاخره افزایش را در این قرارداد در پی داشت.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر