21:02 22 اکتوبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی بارسلونا به این باور است که پس از لالیگا، بارسلونا وضعیت بهتری در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا پیدا خواهد کرد.

به گزارش اسپوتنیک، پس از اینکه قهرمانی بارسلونا در فصل 2019 - 2020 از دست رفت، لیونل مسی از تاکتیک‌های کیکه ستین سرمربی تیم به شدت انتقاد کرد. با این حال ستین هم تلاش کرد از خودش دفاع کند.

سرمربی آبی‌اناری‌ها ستین پس از بازی مقابل اوساسونا که با باخت بارسلونا همراه شد، گفت:«احساس غم و ناامیدی داریم. امتیازات زیادی را از دست دادیم و باعث شد با رئال‌مادرید فاصله بگیریم. واقعاً متوجه نمی‌شوم چرا تیمم مقابل اوساسونا شکست خورد. انتظار هم نداشتیم رئال‌مادرید همه بازی‌هایش را ببرد.»
ستین در پایان صحبت‌هایش در دفاع از خودش در مقابل حرف‌های مسی هم گفت:«اعتقاد دارد انتقاد باید از همه باشد نه از یک نفر. با این حال فکر می‌کنم در این مورد بیشترین مسئولیت را دارم. مطمئن هستم تیم متفاوتی خواهیم شد و در لیگ قهرمانان با انگیزه بالایی بازی خواهیم کرد. با مسی در بسیاری زمینه‌ها موافق هستم و فکر کنم باید از خودمان انتقاد کنیم و در بسیاری از موارد بهتر شویم.»

شکست تلخ کاتالان‌ها مقابل تیم 10 نفره اوساسونا در نیوکمپ و جشن قهرمانی رئال مادرید در لالیگا، فشار زیادی به تیم ستین و عملکرد فنی این آنها وارد کرده است.

 

 

مرتبط:

بارسلونا 1 اوساسونا 2؛ اشک کاتالان‌ها در شب خوشحالی کهکشانی‌ها
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر