22:00 16 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

تیم فوتبال آ اس رُم ایتالیا در زمین خودی برابر حریفش اینترمیلان به برتری شیرین 2-1 دست یافت.

به گزارش اسپوتنیک، در حساس‌ترین بازی از رقابت‌های هفته 33 سری آ ایتالیا ورزشگاه المپیکو میزبان دیدار حساس و تماشایی آ اس رُم - اینترمیلان بود که در پایان آن پایتخت نشین‌ها 2-1 برنده شدند.

 

ترکیب آ اس رُم:

لوپز، کولاروف، برونو پرز، اسپینازولا، مانچینینی، ایبانز، محتیتاریان، وِرِت‌اوت، پلگرینی، دیاوارا و ادن ژکو

 

ترکیب اینترمیلان:

هندانوویچ، اشلی یانگ، دی فرای، اشکرینیار، باستونی، کاندروا، بروزویچ، گاگلیاردینی، بارِلا، الکسس‌ سانچز و لاوتارو مارتینز

در این بازی دی فرای مدافع اینتر روی پاس سانچز در دقیقه 15 موفق شد دروازه حریف را باز کند  که نتیجه تا پایان 45 دقیقه معمولی ادامه یافت اما پس از آن اسپینازولا در دقیقه 45+1 بازی را به تساوی کشید.

با آغاز نیمه دوم  و در دقیقه 57 مخیتاریان اختلاف را 2-1 به نفع آ اس رُم ساخت که این نتیجه تا دقیقه 85 حفظ شد ولی با فشار نراتزوری روی دروازه حریف، اسپینازولا در دقیقه 85 بازی با ضربه زدن به پای راست "ستین" سبب شد تا داور نقطه پنالتی را نشان دهد و روملو لوکاکو پشت توپ ایستاد و آنرا به گل بدل کرد تا حساب کار 2-2- شود.

سرانجام در ادامه بازی تا پایان توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد و این دیدار با همان نتیجه 2-2 پایان یافت تا اینترمیلان با کسب تنها 1 امتیاز از این دیدار 72 امتیازی شده و در رده دوم جایگاهش را بهتر بسازد در حالی‌که آ اس رُم 58 امتیازی شد و در جایگاه پنجمی ابقا گردید.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر