08:26 25 جنوری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرجیو راموس کاپیتان رئال مادرید به رکورد صد گل باشگاهی رسید.

به گزارش اسپوتنیک، راموس صدمین گل باشگاهی خود را در دقیقه نهم بازی رئال مادرید و لگانس روی ارسال ایسکو از ضربه ایستگاهی و با ضربه سر به ثمر رساند. راموس در سویا دو گل در لالیگا و یک گل در جام یوفا به ثمر رسانده بود.

او در رئال مادرید نیز با احتساب گل شب گذشته خود 72 گل در لالیگا، هفت گل در کوپا دل ری، سیزده گل در لیگ قهرمانان، سه گل در جام جهانی باشگاه ها، دو گل در سوپرجام اسپانیا و دو گل در سوپرجام اروپا زده تا مجموعا صد گل باشگاهی بزند. راموس با 74 گل بهترین گلزن تاریخ لالیگاست.

رونالد کومان هالندی مدافع اسبق بارسلونا با 67 گل در رده بعدی است. فرناندو هیرو البته 105 گل در لالیگا زده اما 44 تا از گل هایش در زمانی بود که در خط هافبک بازی می کرد. کاپیتان تیم ملی اسپانیا 21 گل ملی هم دارد: پنج تا در بازیهای دوستانه، هشت تا در بازیهای راهیابی به یورو، پنج تا در راهیابی به جام جهانی و سه تا در لیگ ملت های اروپا.

او همچنانان با حضور در دیدار شب گذشته تیمش تعداد بازی های خود را با کهکشانی ها به عدد 650 برساند. فلورنتیو پرس، رئیس باشگاه رئال مادرید بعد از این بازی پیراهن 650 تایی را به او اهدا کرد.

 

 

مرتبط:

راموس و مارسلو به 22 جام رسیدند؛ یک قهرمانی تا ثبت تاریخ
راموس بهترین مدافع گل‌زن قرن 21 + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر