20:55 24 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مدافع سابق و برازیلی بارسلونا به دفاع از اظهارات همبازی سابقش پرداخت.

به گزارش اسپوتنیک، دنی آلوز ستاره سابق برازیلی بارسلونا که هشت سال به یادماندنی را کنار مسی در بارسا پشت سر گذاشت، در تازه‌ترین گفتگویی خود به دفاع از اظهارات اخیر لیونل مسی و بارسلونا پرداخت.

آلوز در ابتدا در مورد شرایط موجود بارسلونا گفت:«بارسا هویتش را از دست داده است. هویتی که زمان حضور رونالدینیو داشت یا دورانی که ما در بارسا بودیم. بارسایی که می توانست تا 150 دقیقه حریف را تحت سلطه خود داشته باشد. بارسایی که هواداران را سیراب می کرد. حالا به نظر می رسد بارسا یک تیم معمولی است که به لطف چند ستاره در زمین، زور بیشتری برای پیروزی می زند.»

ستاره برازیلی سابق آبی‌اناری‌ها در ادامه گفت:«زمان ما هم کنترل بر حریفان کامل بود و هم درک متقابل بین بازیکنان بیشتر. مسی حق داشت که پس از شکست از اوساسونا عصبانی باشد؛ چون یک برنده ذاتی است. او هم مثل من از شکست متنفر است و ما همیشه دوست داریم پیروز شویم. مسی بهترین شخص برای تجزیه تحلیل شرایط کنونی بارساست. او به خوبی می تواند متوجه شود که توانایی تیم در چه حد است.»

آلوز همچنان به ستایش از ابر ستاره بارسلونا بیان داشت:«اگر چندی پیش گفت که بارسا در حد قهرمانی چمپونزلیگ نیست، حتما چیزی می دانست که چنین ادعایی را مطرح کرد و الان به حرف او رسیده ایم. مسی سال هاست در بارسا حضور دارد و کاملا می داند که تیم به چه چیزی برای پیروزی های بزرگ نیاز دارد. این تیم در حد لیونل مسی نیست. همیشه گفته ام که مسی شماره یک بارساست و ما هم در درجه دوم اهمیت قرار داشتیم

دنی آلوز در پایان اظهار داشت:«دورانی که من در بارسا بودم، بهترین بازیکنان او را احاطه کرده بودند ولی الان او در بارسلونا تنهاست. مسی هم انسان است و تا کی می تواند بار تیم را به تنهایی به دوش بکشد؟ بارسا باید بازیکنانی را جذب کند که بتوانند بخشی از وظایف مسی را هم برعهده بگیرند

 

مرتبط:

آلوز: مسی در بارسا حمایت نمی‌شود/ نیمار را از پیوستن به رئال منصرف ساختم
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر