05:09 20 جنوری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه چلسی شرایط پرداخت بند فسخ 120 میلیون یورویی یان اوبلاک، دروازه‌بان اتلتیکومادرید زیر بررسی دارد.

به گزارش اسپوتنیک، روابط دو باشگاه چلسی و اتلتیکو خوب است و پیش از این نقل و انتقالاتی مانند دیه‌گو کاستا، آلوارو موراتا و تیبو کورتوا نیز بین این دو تیم انجام شده است.

فرانک لمپارد، سرمربی چلسی، از عملکرد کپا آریزابالاگا رضایت چندانی ندارد و باید پیش از این که مبلغ بالای خرید اوبلاک را بپردازد، راهی برای فروش دروازه بان فعلی خود پیدا کند که بتواند شرایط مالی آبی پوشان لندنی را نیز تا حدی متعادل کند. والنسیا اخیرا مذاکراتی را پیرامون جذب قرضی کپا انجام داده چرا که به نظر می رسد این تیم نیز قصد دارد یاسپر سیلسن، دروازه بان شماره یک فعلی خود، را کنار بگذارد.

والنسیا می خواهد قرارداد قرضی دو ساله با بند خرید برای این دروازه بان اسپانیایی پیشنهاد کند که شاید بهترین گزینه چلسی برای فروش کپا است که در سال 2018 و با قراردادی به ارزش 80 میلیون یورو از اتلتیک بیلبائو به این تیم پیوست. جدای از قرارداد گرانقیمت، کپا دستمزد بالای هفتگی 170 هزار پوند نیز دریافت می کند که همین باعث شد سویا از فکر خرید این بازیکن منصرف شود.

 جدایی اوبلاک از چلسی قطعی نیست و دیه‌گو سیمئونه نیز آماده است که تمام تلاش خود را برای جلوگیری از جدایی بازیکن تیم ملی اسلوونی به کار بگیرد.

مرتبط:

چلسی، دروازه‌بان مادریدی‌ها را هدف گرفت
پایان سلطنت چهار ساله «یان اوبلاک»؛ جایزه زامورا به «تیبو کورتوا» رسید + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر