08:23 24 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

همبازی پیشین کریم بنزما در تیم ملی فرانسه از او به عنوان رهبری واقعی ستایش کرده و می‌گوید بنزما حتی از تیری آنری هم فوتبالیست کامل‌تری است.

به گزارش اسپوتنیک، سیدنی گوو در گفتگویی با نشریه فرانسوی اکیپ به ستایش از بنزما پرداخت و مدعی شد او حالا حتی از تیری آنری هم پیشی گرفته و نسبت به او فوتالیستی کامل‌تر شده است.

او در پاسخ به این سوال که هانری بازیکن بهتری بود یا بنزما، اظهار داشت:«فکر می‌کنم بنزما بازیکن بهتری است. هانری علاوه بر سرعت بالا، بازیکن پا به توپی بود، اما بنزما بازیکن کامل تری است. اگر طرفدار فوتبال هستید، غیر ممکن است که بنزما را دوست نداشته باشید بنزما یک گلزن صرف نیست. او علاوه بر گلزنی می‌تواند پاس گل هم بدهد، به موقع جاگیری کند و کار‌های بزرگی در زمین انجام دهد.»
او در این ادامه اظهار داشت:«من از درخشش او متعجب نشدم و همیشه می‌دانستم که بنزما یکی از بهترین مهاجمان اروپا است. او در ابتدای دوران حضورش در رئال مادرید کمی مشکل داشت، اما به تدریج به فرم ایده آل رسید. پس از رفتن رونالدو به یوونتوس، مسئولیت‌های بنزما بیشتر شد. او یک رهبر واقعی است.»

بنزما امسال یکی از بهترین فصل‌های خود در رئال مادرید را پشت سر گذاشته و برای تیم زین‌الدین زیدان در 41 مسابقه 26 گل به ثمر رسانده است. بنزما در لالیگا 21 گل برای رئال به ثمر رساند و در فتح سی و چهارمین جام قهرمانی این لیگ توسط رئالی‌ها نقش مهمی داشت.

 

مرتبط:

مسی به پیچیچی نزدیک‌تر از قبل؛ بنزما چهار گل عقب است
آمار کریم بنزما؛ غیبت «رونالدو» حس نشد! + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر