09:03 25 جنوری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی لیورپول به هواداران این تیم گفت آماده جشن گرفتن پس از اتمام دوران شیوع کرونا باشند.

به گزارش اسپوتنیک، یورگن کلوپ سرمربی لیورپول مثل همیشه با شور و اشتیاق جشن گرفت و از همیشه در جشن قهرمانی قرمزها در لیگ برتر انگلیس شادتر بود.

سرمربی سرخ پوشان لندن در صحبتی در خصوص برپایی جشن قهرمانی پس از کرونا اظهار داشت:«زندگی این گونه است و باید برای هر چیزی تلاش کرد. همه چیز با حضور طرفداران بهتر می‌شد اما می‌دانیم که برای ماه‌ها چنین چیزی ممکن نیست. چند ماه پیش مطمئن نبودیم که اصلا امکان فوتبال بازی کردن پیش می آید یا خیر. باید جشن بگیریم. هر چقدر می‌خواهید شادی کنید اما باید آمده باشید تا زمانی که این ویروس لعنتی رفت همگی با هم جشن بگیریم. مطمئن باشید که آن روز آماده هستید.»
کلوپ در پایان درباره قهرمانی‌های اخیر لیورپول هم اظهار داشت:«ما توقف نمی‌کنیم و نمی‌ایستیم. ما چالش داریم. چالش‌های داخلی. می‌تونیم بهتر شویم. قطعا می‌توانیم بهتر شویم. قهرمان هستیم و این حقیقت است. 4 قهرمانی مهم کسب کرده‌ایم. بیش از این نمی‌توانم به تیمم افتخار کنم. خیلی اهل عکس گرفتن نیستم، اما با این 4 جام عکسی به یادگار خواهم گرفت. ما متوقف نخواهیم شد.»

لیورپول در شبی که قصد گرفتن جشن قهرمانی لیگ برتر انگلیس را داشت، یک جشنواره گل مقابل چلسی به راه انداخت و بازی دو تیم با نتیجه پنج بر سه به سود سرخ ها به اتمام رسید.

 

 

 

مرتبط:

لیورپول 5 – چلسی 3؛ جشنواره گل لک لک ها در شب چهارم شدن چلسی
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر