22:32 28 فبروری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ترنت الکساندر آرنولد اعتراف می‌کند مدال قهرمانی لیگ برتر انگلیس برای او به‌عنوان یک لیورپولی اهمیت دوچندانی دارد.

به گزارش اسپوتنیک، ترنت الکساندر آرنولد برای لیورپولی‌ها بازیکن ویژه‌ای است، چرا که از کودکی تماشاگر تمرین سرخ پوشان مرسی ساید در ملوود بوده و پس تبدیل شد به بازیکن و حالا یکی از ستاره‌های این تیم که با آن قهرمانی‌های متعددی از جمله قهرمانی لیگ برتر انگلیس را دارد.

آرنولد پس از بالا بردن جام قهرمانی با صحبت‌هایش ارزش جام لیگ برتر را نشان داد گفت: «حاضرم همه مدال‌هایم را بدهم تا مدال قهرمانی لیگ برتر را بگیرم. قهرمانی در لیگ برتر طعم دیگری دارد. از اتحادیه لیگ برتر و دولت که اجازه برپایی جشن قهرمانی را دادند، ممنونم. جشن گرفتن با خانواده احساس خوبی دارد، چرا که آن‌ها مهم‌ترین افراد زندگی‌ات هستند.»
آرنولد در پایان صحبت‌های بیان داشت:«قهرمانی ما در فصل قبل لیگ قهرمانان اروپا سهم بسزایی در قهرمانی در لیگ جزیره داشت. قهرمانی فصل قبل باعث شد تا انگیزه ما برای قهرمانی در لیگ برتر چند برابر شود و بسیار خوشحالیم که با شایستگی این عنوان را به دست آوردیم. بسیار دوست داشتیم که تماشاگران در ورزشگاه باشند تا با هم جشن بگیریم.»

لیورپول سرانجام بعد از سه دهه توانست جام قهرمانی در لیگ جزیره را بالای سر برد. سرخ پوشان آنفیلد در هفته سی و هفتم در آنفیلد موفق شدند که چلسی را با نتیجه 5 بر3 در هم کوبند تا در غیاب هواداران جام قهرمانی را بالای سر برند.

مرتبط:

کلوپ به هواداران: «کرونا»ی لعنتی که رفت جشن قهرمانی می‌گیریم
لیورپول 5 – چلسی 3؛ جشنواره گل لک لک ها در شب چهارم شدن چلسی
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر