04:21 25 اکتوبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سانتیاگو گارسز، که در پایان کامبک دیدنی و تاریخی بارسا برابر پی‌اس‌جی عکس ماندگار از مسی گرفت، از این تیم جدا شد و دیگر عکاس باشگاه نخواهد بود.

به گزارش اسپوتنیک، سانتیاگو گارسز عکاس مطرح و معروف باشگاه بارسلونا که توانسته بود عکس‌های زیبایی از مسی پس از ریمونتادا را با دوربین خود ثبت کند دیگر در جمع آبی و اناری‌ها حضور نخواهد داشت.

براساس گزارش ال پریودیگو، قرارداد گارسز با تیم بارسلونا دو روز قبل به پایان رسید و با وجود تمایل باشگاه برای تمدید قرارداد این عکاس معروف تصمیم گرفت تا از باشگاه جدا شود.

گارسز که تصویر ماندگار مسی پس از برد بارسلونا در دیدار برگشت لیگ قهرمانان مقابل پاریسن‌جرمن را ثبت کرد، بیشتر با آن شناخته می‌شود زیرا در آن بازی بیشتر توجه روی سرجیو روبرتو بود چون او گول برتری را به ثمر رساند اما این عکاس زیرک عکسی ماندگار از مسی گرفت تا هم خودش و هم کاپیتان باشگاه را محور توجه همگان قرار دهد.

View this post on Instagram

A post shared by Sergi (@sergi_morral) on

گارسز در مورد این آن عکس گفته است:" همه می‌گویند آن عکس بهترین عکسی است که از لئو گرفته شده و آن را با عکس مشهور پله در سال 1958 و مارادونا در استادیوم آزتکا مقایسه می‌کنند و این مسئله فوق‌العاده است."

بسیاری معتقد اند که قرارداد گارسز با بارسلونا به دلیل مشکلات مالی تمدید نشد.

مرتبط:

پدر مسی در ایتالیا خانه خرید؛ مقصد بعدی سری‌آ؟
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر