15:27 25 اکتوبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

منچستریونایتد با برتری شیرین در زمین لسترسیتی جواز حضور در لیگ قهرمان فصل بعد را کسب کرد.

به گزارش اسپوتنیک، دو تیم فوتبال لسترسیتی و منچستریونایتد در حساس‌ترین بازی لیگ برتر جزیره برابر هم صف آرایی کردند که این دیدار در نهایت با برتری منچستری‌ها به فرجام سرید.

با آنکه دو طرف محتاطانه عمل می‌کردند اما در نیمه اول شاهد حملات دامنه‌دار دو طرف نیز بودیم در حالی‌که 45 دقیقه اول بدون گل پایان یافت.

View this post on Instagram

We end the season with a BIG win, which means we'll play in next season's #ChampionsLeague ✨ #MUFC

A post shared by Manchester United (@manchesterunited) on

در نیمه دوم بازی منچستریونایتد با وجود فشار حریف ولی نمایش بهتری ارائه کرد و آنتونی مارسیال نفوذ بیشتری انجام داد تا اینکه در دقیقه 68 "ایوانس" روی مهاجم فرانسوی مرتکب خطا شد و داور آنرا پنالتی گرفت که برونو فرناندز طبق معمول پشت توپ قرار گرفت و به سبک زیبای همیشگی خود بر خلاف جهت حرکت کاسپراشمایکل گل‌زنی کرد.

در دقیقه 74 فرصت عالی گل‌زنی برای تیم لستر از دست رفت.

در ادامه بازی فشار منچستری‌ها بیشتر شد که در دقیقه 90+7 اشتباه مرگبار کاسپر اشمایکل سبب شد تا جسه لینگارد توپ را در اختیار گرفته و برای دومین بار دروازه میزبان را باز کند و با آن حساب کار 2-0 شد تا رویای شاگردان سولسشر در این فصل (قرار گرفتن در میان 4 تیم و صعود مستقیم به لیگ قهرمانان) محقق شود.

با این برتری تیم منچستریونایتد 66 امتیازی شد و اما لسترسیتی در امتیاز 62 و در رده پنجم باقی ماند و تا به لیگ اروپا برود.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر