08:27 20 اکتوبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

اسطورۀ بارسلونا می‌گوید که نشستن روی نیمکت بارسلونا، هدف اول او است.

به گزارش اسپوتنیک، ژاوی اسطوره بارسلونا و سرمربی فعلی السد قطر در مصاحبه‌ای با روزنامه اسپانیایی مارکا می‌گوید نشستن روی نیمکت بارسلونا و هدایت این تیم یکی از برنامه‌های آتی او است ولی در حال حاضر باید به سرمربی فعلی این تیم کیکه ستین احترام گذاشته بود.

ژاوی همچنین می‌گوید تمرکز او در حال حاضر باشگاه السد است. ژاوی در این مصاحبه بار دیگر تاکید می‌کند که سرمربی بارسا شدن آرزو و برنامه آینده او است ولی برای رسیدن به این هدف باید منتظر زمان مناسب بماند. اسطوره کاتالان‌ها در این خصوص اظهار داشت:

«من این را پنهان نمی کنم و بارها هم گفته ام که هدف اصلی من بارسلونا است. بارسا خانه من است و مربی گری‌ام در آنجا رویایی خواهد بود. ولی در حال حاضر تمرکز من السد است و منتظر شروع فصل جدید هستم. هر وقت زمانش برسد انتقالم به بارسا، چه کوتاه مدت و چه بلندمدت، انجام خواهد شد. ولی فارغ از همه اینها به کیکه ستین باید احترام گذاشته شود و من برای تیم آرزوی موفقیت می کنم.»
ژاوی در پاسخ به پرسشی درباره اینکه آیا تیم کیکه ستین آنطور که او قول داده بود فوتبال زیبایی بازی کند گفت:«بارسا گاهی خیلی خوب بازی می‌کند، گاهی خوب بازی می‌کند، و گاهی خیلی خوب بازی نمی‌کند. ولی من از ایده ستین خوشم می‌آید. چه حالا و چه در تیم‌های قبلی اش. ایده او حاکمیت بر توپ و میدان و انجام بازی جذاب است. بله درست است، این گاهی ممکن نیست. چون تیم حریف انجام چنین کاری را برای شما سخت می‌کند
او در پایان همچنان بیان داشت:«ما در دوران ستین شاهد بازی های خیلی خوب و زیبایی از بارسا بوده ایم".ژاوی درباره لیونل مسی و بازی کردن او در جام جهانی 2022 قطر گفت: " من معتقدم لئو تا هر وقت که بخواهد می‌تواند بازی کند. او از نظر فیزیکی سریع و پرقدرت است. درست مثل یک هیولا. من هیچ شکی ندارم که مسی در جام جهانی 2022 بازی خواهد کرد.»

 

مرتبط:

ژاوی: بارسلونا و اسپانیا مدیون فلسفۀ کرایوف اند
آزمایش کرونای ژاوی مثبت اعلام شد + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر