00:13 24 نوامبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

آرتور ملو بازیکن بارسلونا که به یوونتوس پیوسته فکر می‌کند که در بهترین حالت ممکن از بارسا جدا می‌شود.

به گزارش اسپوتنیک، آرتور ملو سفر به بارسا را ​​به بدترین شکل ممکن پایان خواهد داد که توسط این باشگاه تحریم شده، توسط مربیان صدمه دیده و با این احساس که هم بارسا و هم خودش فرصتی عالی را از دست داده‌اند.

در 23 سالگی بازیکن برزیلی اعتقاد دارد که او در بهترین لحظه‌اش بارسلونا را ترک می کند.

در حقیقت کیکه ستین علی‌رغم شکست عملکرد وی را در بازی مقابل رئال مادرید در سانتیاگو برنابئو تحسین کرد.

سرمربی کاتالان‌ها سپس وی را یک بازیکن بسیار مهم قلمداد کرد و قبل از قرنطین و تحت دستور ستین او به دلیل مصدومیت تنها بازی خود را مقابل رئال سوسیداد از دست داد.

در نزدیکترین مورد آرتور پشیمان است که انتقال به یوونتوس در زمانی صورت گرفته که وی به لطف یک برنامه ویژه که تکمیل دستورالعمل‌های مربیان بدنی این باشگاه بودس از زمانی که وی از نظر جسمی بهتر از همیشه آماده شده بود رخ داده است. او همچنین خود را در اختیار یک متخصص تغذیه قرار داده بود که رژیمش را به میزان قابل توجهی بهبود داده بود.

 

از صفر تا چهار هدف

از نظر آماری این بازیکن یک قدم به جلو برداشته بود؛ در فصل اول خود دو پاس گل اضافه کرد در حالی که امسال چهار گل و چهار پاس گل داشت.

هافبک برزیلی همچنین در پیبی‌هایی که در اواخر سال 2019 برای او مشکل ایجاد کرده بود سرانجام مشکلات را سپری کرد. او به دوستانش اعتراف کرده بود: "من بالاخره بدون درد بازی می‌کنم."

این بازیکن همچنین معتقد است که شرایط شخصی وی و اقتباس او از شهر ایده‌آل برای ادامه در بارسا است.

با این حال تصمیم وی برای پیوستن به تیمی برای آمادگی در لیگ قهرمانان اروپا باعث نشده که این باشگاه پرونده تحریم‌ها را باز کند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر