03:48 25 اکتوبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

به دلیل افزایش شمار واقعات کرونا در شهر بارسلون اسپانیا، احتمال لغو دیدار بارسلونا -  ناپولی در نئوکمپ وجود دارد.

به گزارش اسپوتنیک، اتحادیه فوتبال اروپا ممکن است برای به خطر نیفتادن سلامت بازیکنان دو تیم بارسلونا و ناپولی بازی برگشت آنها در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان را به مکانی دیگر منتقل کند.

اوضاع مبتلایان به ویروس کرونا در بارسلون رو به افزایش است و همین مطئله باعث نگرانی های از سوی یوفا برای برگزاری بازی برگشت مرحله یک هشتم نهای لیگ قهرمانان اروپا در تاریخ 8 آگست شده است. شروع موج جدید شیوع کرونا در اسپانیا به خصوص کاتالونیا سبب شده که یوفا نگرانی‌هایی درباره برگشت بارسلونا و ناپولی که قرار است 9 روز دیگر در نوکپ برگزار شود، داشته باشد.

چندی پیش نیز یکی از اعضای هیئت رئیسه یوفا به این موضوع اذعان داشت و گفت که احتمال تغییر مکان این بازی و انتقال آن به پرتگال - کشوری که قرار است میزبان بازی‌های متمرکز و تک حذفی مرحله یک چهارم نهایی و بعد از آن باشد - وجود دارد. در همین حال نشریه اوژوگوی پرتگال نیز نوشته است که شهر‌های گیمارش و پورتو برای میزبان از بازی برگشت تیم‌های بارسلونا و ناپولی به حالت آماده‌باش درآمده‌اند.

این در حالیست که قرار بود بازی‌های مراحل یک چهارم نهایی، نیمه نهایی و فینال لیگ قهرمانان اروپا فقط در شهر لیسبون پایتخت پرتگال برگزار شود. باشگاه بارسلونا پیش از این بر برگزاری بازی در نوکمپ تأکید کرده و گفته که برگزاری بدون تماشاگر بازی به اندازه کافی به ضرر این تیم هست و دیگر نمی‌خواهد از امتیاز بازی در خانه خودش محروم شود.

 

مرتبط:

احتمال برگزاری دیدار بارسا – ناپولی در پرتغال
استراحت یک هفتۀ بازیکنان بارسا قبل از دیدار با ناپولی
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر