02:54 24 اکتوبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرخیو راموس در دیدار برگشت برابر منچسترسیتی در مرحله یک‌هشتم نهایی محروم است و این موضوع سبب نگرانی کادر فنی و هواداران این تیم شده است.

به گزارش اسپوتنیک، رئال مادرید جمعه شب در دیدار برگشت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، به مصاف سیتی خواهد رفت و دیدار دشواری در پیش دارد.

در دیدار برگشت که با نتیجه 1-2 به سود شاگردان پپ گواردیولا به پایان رسید، سرجیو راموس در دقایق پایانی و پس از خطا بر روی ژسوس اخراج شد و دیدار برگشت دو تیم را از دست داد.

غیبت این بازیکن سبب نگرانی کادر فنی رئال و هواداران این تیم شده است، زیرا آمارها نشان می‌دهد که در نبود این بازیکن کهکشانی‌ها در لیگ قهرمانان اروپا شکننده بوده و نتایج مطلوب کسب نکرده اند.

در 6 بازی گذشته که راموس در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا غایب بوده است، رئال مادرید در 5 بازی شکست خورده و 1 تساوی کسب کرده است.

رئال در نبود راموس برابر یوونتوس، دو بار برابر زسکا مسکو، پی‌اس‌جی شکسته خورده و برابر کلوب بروژ مساوی کرده است.

این بازیکن همچنان فصل گذشته در جریان پیروزی 2-1 رئال مقابل آژاکس عمداً کارت زرد گرفت تا خیالش از حضور در دیدار مرحله یک‌چهارم نهایی رئال راحت باشد. اما تیم هالندی در بازی برگشت مرحله یک‌هشتم در برنابئو موفق شد رئال را 4-1 شکست دهد تا نقشه‌های راموس نقش بر آب شود.

آمارها نشان می‌دهد که 62.5 درصد از شکست‌های رئال در 20  بازی اخیر بدون راموس در زمین رقم خورده است.

مرتبط:

تمرینات رئال برای نبرد حساس با سیتی + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر