03:19 27 سپتمبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سران باشگاه اینتر در مورد ادامه کار مربی تیم شان تا پایان فصل جاری لیگ اروپا تصمیم نخواهند گرفت.

به گزارش اسپوتنیک، شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا» خبر می‌دهد که باشگاه اینتر تا پایان فصل جاری رقابت‌های لیگ اروپا تصمیمی در خصوص آینده کونته 51 ساله نخواهد گرفت.

سرمربی پیشین تیم‌های یوونتوس و چلسی همچنین شب گذشته از طریق ویدئو کنفرانس با استیون ژانگ، رئیس باشگاه اینتر تماسی داشته که «اسکای» آن را گفت‌وگویی صمیمی و گرم توصیف کرده است. کونته که پس از بازی با آتالانتا گفته بود کارهای مثبت او و شاگردانش در این فصل آنطور که باید از سوی مدیران باشگاه اینتر به رسمیت شناخته نشده است، شب گذشته در گفت‌وگوی در این باره اظهار داشت:

«من متعهد به یک پروژه سه ساله با باشگاه اینتر هستم و همانطور که همیشه در زندگی‌ام انجام داده‌ام، سخت تلاش خواهم کرد و با تمام قدرت و هرچه در توان دارم می‌جنگم تا آن را به یک پروژه برنده تبدیل کنم.»

سرمربی نراتزوری پس از برتری 2 بر صفر شنبه شب شاگردانش برابر آتالانتا در هفته پایانی سری‌آ ایتالیا و به پایان بردن فصل در جایگاه دوم جدول تنها با یک امتیاز اختلاف نسبت به یوونتوسِ قهرمان، به مدیران باشگاه اینتر حمله کرد و از عدم حمایت کافی آنها از وی و شاگردانش انتقاد تندی کرد.

همین اظهارات کافی بود تا رسانه‌های ایتالیایی گمانه‌زنی‌های خود از احتمال جدایی این سرمربی ایتالیایی از اینتر و جانشینان احتمالی او را آغاز کنند. اینتر چهارشنبه شب در بازی تک‌حذفی از مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ اروپا در ورزشگاه خانگی شالکه واقع در گلزن‌کرشن آلمان به مصاف ختافه اسپانیا می‌رود. اینتر در صورت شکست ختافه، در مرحله بعد با برنده دیدار سلتیک و بایرلورکوزن دیدار خواهد کرد.

مرتبط:

اینتر در بحران مربیگری؛ آلگری جانشین کونته می‌شود؟
پوچتینو و آلگری، گزینه‌های اصلی اینتر برای جانشینی کونته
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر