02:18 27 سپتمبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 01
ما را در دنبال کنید

اسطوره فوتبال برازیل پس از رهایی از حبس در پاراگوئه می‌خواهد به بارسلون برگردد و همسایه فوق ستاره بارسلونا شود.

به گزارش اسپوتنیک، رونالدینیو قصد دارد پس از آزادی‌اش از حبس خانگی در پاراگوئه در ایالت کاتالونیای اسپانیا و در همان منطقه‌ای که لیونل مسی زندگی می‌کند ساکن شود.

بر اساس گزارش شبکه ESPN، در این مدت رونالدینیو قصد دارد در منطقه کاستِی‌دِفِلس کاتالونیا اسکان داشته باشد. بر اساس  ادعای این شبکه رونالدینیو پس از آزادی‌ مشروطش به پورتو آلگره برازیل برمی‌گردد تا مدتی را در کنار خانواده‌اش که ماه‌ها از آنها دور بوده سپری کند و بعد از آن راهی بارسلونا می‌شود.

مسی و رونالدینیو از دوران بازی‌شان در بارسلونا روابط بسیار خوبی با یکدیگر دارند و حتی در یک مقطع شایعه‌ای منتشر شد مبنی بر اینکه مسی قصد دارد برای آزاد شدن ستاره برازیلی سابق کاتالان‌ها وکیل استخدام کند که البته بعدها این خبر تکذیب شد. رونالدینیو به همراه برادرش در پاراگوئه به جرم جعل پاسپورت دستگیر شد و برای مدت 2 ماه در زندان به سر می‌برد.

ستاره برازیلی با تلاش های زیاد در نهایت از زندان آزاد شد ولی به حبس خانگی در یکی از هتل‌های کشور پاراگوئه محکوم شد تا دوران محکومیتش را پشت سربگذارد. طبق گزارش ها این اسطوره برازیلی تا چند روز آینده از این حبس رهایی می‌یابد.

 

مرتبط:

رونالدینیو: "60 روز در زندان خیلی طولانی گذشت "
اعتراف جالب: به من پول پیشنهاد شد تا رونالدینیو را مصدوم کنم
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر