20:46 01 اکتوبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

دین هندرسون برای برگشت به منچستریونایتد می‌خواهد جایگاه دیوید دخیا را به عنوان مرد شماره 1 بگیرد و دوست ندارد انتخاب دوم باشد.

به گزارش اسپوتنیک، دین هندرسون دروازه‌بان منچستریونایتد که با قرارداد قرضی در شفیلدیونایتد بازی می‌کند، در حال آغاز گفتگوهای نهایی با اوله گونار سولسشایر است و اصرار دارد: "یا مرا شماره 1 بساز یا بگذار بروم."

این دروازه‌بان 23 ساله نمی‌خواهد به اولدترافورد برگردد تا انتخاب دوم پس از دیوید دخیا باشد.

در همین حال اشتباهات بزرگ دروازه‌بان اسپانیایی چلسی باعث شده تا لمپارد خواستار هندرسون به جای کپا شود.

چلسی از جمله تیم‌هایی است که شرایط او را زیر نظر دارد و حتی حاضر به پرداخت دو برابر دستمزد به او هستند.

تیم فرانک لمپارد می‌تواند برای هندرسون پیشنهاد بدهد اما یونایتد نمی‌خواهد او را اجازه پیوستن به رقیب لیگ برتری بدهد.

سولسشیر با آمدن این دروازه‌بان در موقعیت دشواری قرار می‌گیرد زیرا دخیا سال گذشته قرارداد 6 ساله به ارزش 117 میلیون پوند امضا کرده است.

سولسشیر بارها و بارها پس از اشتباهات ستاره 29 ساله دروازه تیمش دفاع کرده اما حتی رئیس یونایتد نتوانست سر و صدای انتقادات بر علیه دخیا در جریان شکست 3-1 مقابل پلسی را توضیح بدهد، زمانی‌که در دقیقه 46 میسون مونت بر او غلبه کرد.

سولسشیر می‌گوید: "او می‌داند که باید 100 در 100 آماده باشد."

دروازه‌بان دوم من‌یونایتد فعلا سرخیو رومرو است و باید در دور برگشت مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا مقابل لاسک لاینز بازی کند در حالی که یونایتد با نتیجه 5-0 دیدار رفت را برنده شده است.

در همین حال اما رومرو از انتخاب نشدن در مرحله نیمه نهایی جام حذفی مقابل چلسی (که به عنوان دروازه‌بان کاپ این فصل انتخاب شده بود) استفاده نشد به شدت ناراحت شده بود.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر