03:33 01 اکتوبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رییس باشگاه بارسلونا می‌گوید مسی نیوکمپ را ترک نخواهد کرد و در همین‌جا از فوتبال خداحافظی می‌کند.

به گزارش اسپوتنیک، جوزپ ماریا بارتومئو، رییس باشگاه بارسلونا به شایعاتی که اخیرا در مورد رفتن لیونل از این باشگاه منتشر شده است، واکنش نشان داد.

بارتومئو در خصوص این شایعات به توضیحات پرداخت و گفت:«تنها باشگاه برای او، بارسلوناست. شک ندارم 3، 4 سال دیگر اگر قصد بازنشستگی داشته باشد،‌ این اتفاق در اینجا رخ خواهد داد. لیونل مسی قصد دارد فوتبالش را در بارسلونا پایان دهد. این همان اتفاقی است که در نهایت رخ خواهد داد.»
رییس باشگاه بارسلونا در ادامه همچنان در خصوص ماندن مسی در این تیم گفت:«من شک ندارم که او در این جا بازنشسته خواهد شد. او همیشه به شکل واضح نشان داده که می‌خواهد در این باشگاه باشد. به عنوان یک کودک به اینجا آمد. مسی در تاریخ فوتبال بهترین است.»

لیونل مسی تا سال 2021 با بارسلونا قرارداد دارد و تاکنون هیچ تمایلی از سوی فوق ستاره آبی‌اناری برای تمدید قرارداد با بلوگرانا مشاهده نشده است؛ موضوعی که نگرانی بزرگ هواداران بارسا را در پی داشته اما با این حال رییس باشگاه کاتالانی مانند چند مصاحبه اخیر، در جدیدترین صحبت های خود نیز به طرفداران اطمینان داده که این بازیکن نوکمپ را ترک نخواهد کرد.

 

 

 

مرتبط:

پیام مسی به کاسیاس: "او یک رقیب سخت بود"
اهدای بیش از 50 هزار بسته آموزشی برای کودکان سوری توسط بنیاد مسی
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر