08:06 30 سپتمبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ادن هازارد مهاجم بلجیمی رئال مادرید، به شکست تیمش برابر منچسترسیتی و حذف از این رقابت‌ها واکنش نشان داد.

به گزارش اسپوتنیک، شب گذشته در دور برگشت مرحلۀ یک هشتم نهایی لیگ قهرمان اروپا، منچسترسیتی در ورزشگاه اتحاد میزبان رئال مادرید بود و موفق شد با نتیجه‌ 1-2 این تیم را شکست داده و در مجموع  با نتیجه‌ 2-4  به دور یک چهارم نهایی این رقابت‌ها صعود کند.

 رئال که در این دیدار با تمام ستاره‌هایش پا به میدان گذاشته بود و به فکر کامبک زدن برابر ستیزن‌ها بود، نمایش قابل قبول نداشت و با اشتباهات رافائل واران متحمل شکست شد.

ادن هازارد مهاجم بلیجیمی این تیم که او هم نمایش قابل قبولی نداشت، پس از بازی به شکست تیمش واکنش نشان داد و مدعی شد که این جا همیشه از شما پیروزی می‌خواهند.

هازارد در این مورد گفت:" به نظرم در نیمه اول خوب کار کردیم و سزاوار نتیجۀ بهتری بودیم اما آ‌ن‌ها گول زدند. شکست در هر جا وجود دارد ولی وقتی برای این باشگاه بازی می‌کنید، همیشه از شما می‌خواهند که برنده شوید، به ویژه در لیگ قهرمانان. شیوۀ بازیِ منچستر سیتی کار را برای ما دشوار کرد و به همین دلیل ما اشتباه کردیم که البته این بخشی از بازی است. شرایطِ سختی است. می خواهیم با تلاش بیشتری برگردیم و همه جام‌ها را برنده شویم. این همان چیزی است که این باشگاه از شما می‌خواهد."

این در حالی‌ست که در دو فصل آخر رئال مادرید در مرحلۀ یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، از این رقابت‌ مهم حذف می‌گردد.

مرتبط:

هازارد: می‌خواهم گولی شبیه گول زیدان به لورکوزن بزنم + ویدیو
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر