20:59 22 اکتوبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

وکیل ستاره آرجنتینی می‌گوید که «لائوتارو مارتینز» در نقل و انتقالات تابستانی این تیم را ترک نمی‌کند.

به گزارش اسپوتنیک، مدیر برنامه‌های لوتارو مارتینز مهاجم اینتر شایعات قطعی شدن انتقال وی به بارسلونا را تکذیب کرد.

در روزهای اخیر شایعات زیادی در خصوص انتقال لائوتارو مارتینز به بارسلونا وجود دارد و آنطور که گفته می شود، مهاجم آرجنتینی نراتزوری، گزینه اصلی مسئولان باشگاه اسپانیایی برای جانشینی لوییس سوارز است. با این حال، مدیر برنامه های ستاره آرژانتینی اینتر در خصوص شایعات مطرح شده در خصوص انتقال موکلش به بارسلونا صحبت کرد و گفت:

«صحبت انتقال لائوتارو مارتینز به تیمی دیگر، بیشتر از زندگی واقعی در مطبوعات مطرح شده است. هنوز 3 سال از قرارداد لائوتارو با اینتر باقی مانده و او از حضور در اینجا خوشحال است.او در این فصل عملکرد بسیار خوبی داشته است و هنوز باید برای تیمش در رقابت های لیگ اروپا نیز به میدان برود و البته که امیدوارم اینتر بتواند در این رقابت ها به موفقیت برسد.»

مهاجم نراتزوری در هفته‌های اخیر مورد توجه مدیران بارسا قرار گرفته و به طور مداوم نشریه‌های و روزنامه‌های کاتالانی از شرایط انتقال این بازیکن به جمع آبی اناری پوشان خبر می‌دادند. هموطن لیونل مسی اگرچه مایل است تا چالش جدیدی را تجربه کند اما علاوه برمخالفت آنتونیو کونته و همینطور باشگاه اینتر، مدیر برنامه او هم اعلام کرد که گفته‌های رسانه‌ها تنها گمانه‌زنی‌است و این مهاجم جوان در نراتزوری ماندنی است.

 

 

مرتبط:

ژاوی مارتینز عامل آزاد نخواهد شد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر