00:11 28 جنوری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ستاره بلجیمی اینترمیلان رکورد جدیدی را در رقابت‌های اروپایی به نام خود ثبت کرد.

به گزارش اسپوتنیک، ماشین گلزنی مهاجم پیشین اورتون و منچستریونایتد در این فصل برای نراتزوری ها خاموش نمی‌شود. او باز هم با ادامه‌ی روند گلزنی هایش، این بار در مرحله‌ی یک چهارم نهایی لیگ اروپا رکوردی جدید را ثبت کرد.

او که در دقیقه‌ی 21 دروازه‌ی بایر لورکوزن را گشود، با انجام این کار تبدیل به اولین بازیکنی شد که در 9 مسابقه پیاپی لیگ اروپا یا جام یوفا گلزنی می‌کند و رکورد گلزنی در 8 بازی پیاپی را که قبلاً آلن شیرر در سال 2005 با نیوکاسل ثبت کرده بود، شکست. رکورد دیگری که لوکاکو با این گلزنی بر جای گذاشت این است که او تبدیل اولین بازیکنی شد که در 6 بازیِ پیاپی اروپایی برای اینتر میلان گلزنی می‌کند.

علاوه بر این، ستاره بلجیمی اینتر‌میلان با گلی که شب گذشته برابر بایرلورکوزن به ثمر رساند مجموع گل‌های زده خود برای این باشگاه را در این فصل به عدد 31 رساند تا بهترین فصل دوران فوتبالی خود را تجربه ‌کند، او فصل 2017 - 2018 در منچستریونایتد 27 گل به ثمر رسانده بود.

لوکاکو پس از فصل 2010 - 2011 که ساموئل اتوئو در یک فصل 37 گل برای اینترمیلان زد، اولین بازیکنی است که موفق شده در یک فصل بیش از30  گل برای این تیم به ثمر برساند. او در حال حاضر به شدت آماده است و این به اینتر میلان کمک زیادی می‌کند تا به هدفی که در این فصل از لیگ اروپا دارد برسد.

اینتر به دنبال قهرمانی است و اکنون فقط دو مرحله‌ی نیمه نهایی و فینال را تا رسیدن به این هدف فاصله دارد.

 

 

مرتبط:

اینتر 2 – لورکوزن 1؛ صعود راحت نراتزوی‌ها به نیمه‌نهایی + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر