21:00 22 اکتوبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی اتلتیکومادرید پس از وداع تیمش از لیگ قهرمانان اروپا می‌گوید اسیر عملکرد فوق العاده حریف شده و لایپزیگ نمایش بسیار بهتری از شاگردان او در زمین داشت.

به گزارش اسپوتنیک، اتلتیکو مادرید در مرحله‌ی یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل لایپزیگ شکست خورد و از دور رقابت ها کنار رفت. دیگو سیمئونه ضمن پذیرش این شکست معتقد است که تیم آلمانی خیلی بهتر از اتلتیکو مادرید بازی کرده و آن‌ها مستحق صعود به مرحله‌ی نیمه نهایی بوده‌اند.

دیگو سیمئونه، سرمربی آرجنتینی اتلتیکو پس از این ناکامی بزرگ، اظهار داشت:«می‌دانم که اکثر کارشناسان شانس اتلتیکو را برای کسب برتری و رسیدن به نیمه‌نهایی بیشتر می‌دانستند اما در فوتبال، نتیجه در زمین رقم می‌خورد و آمار و ارقام سودی ندارد. لایپزیگ بازی را هجومی آغاز کرد و در نیمه نخست اجازه کاری به ما ندارد. در بین دو نیمه صحبت‌های زیادی با نفرات تیم خود انجام دادم اما آنها اسیر بازی حریف شده بودند.»
سیمئونه در ادامه اظهار داشت:«لایپزیگ فعال‌تر و بهتر بازی کرد و ما هم باید از خواب بیدار شویم و به فکر فصل آینده باشیم. باید یاد بگیریم و به عملکرد بهتر حریفان، احترام بگذاریم. وقتی تیمی شور و اشتیاق زیادی داشته باشد، کار را برای حریف سخت می‌کند. لایپزیگ برای برتری بسیار انگیزه داشت و موجب شد تا شکست را پذیرا باشیم.»

 

مرتبط:

لایپزیگ / اتلتیکو، همه چیز به نیمه مربیان کشیده شد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر