03:06 01 اکتوبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سیکه رودریگز خبرنگار اسپانیایی در رادیو کادنا سر گفته است که پوچتینو گزینه جدی مدیران بارسا برای هدایت این تیم در فصل بعدی است و ستین بزودی اخراج خواهد شد.

به گزارش اسپوتنیک، حذف بارسلونا با نتیجه سنگین و تحقیرآمیز برابر بایرن، مدیران این باشگاه را مجبور خواهد کرد تا تغییرات گسترده در تیم ایجاد کنند و همانطور که رییس باشگاه گفته است، این تغییرات بزودی اجرایی خواهد شد.

براساس ادعای بسیاری از رسانه‌های اسپانیایی، باشگاه بارسلونا در نخستین اقدام دست به تغییر سرمربی خواهد زد و ممکن است تا ساعات بعد ستین از هدایت این تیم اخراج شود.

 سیکه رودریگز خبرنگار اسپانیایی در رادیو کادنا سر گفته است که پوچتینو گزینه جدی مدیران بارسا برای هدایت این تیم در فصل بعدی است و ملاقات‌ها برای استخدام او از گذشته آغاز شده است.

پوچتینو که قبل از این گفته بود که هرگز هدایت بارسلونا را به عهده نخواهد گرفت، اخیراً با مدیران بارسلونا در یکی از هوتل‌های این شهر دیده است و سیکه مدعی‌ست که او بزودی و 5 هفته مانده به آغاز دوباره لالیگا، هدایت آبی‌اناری‌ها را به عهده خواهد گرفت.

همچنان ژاوی هرناندز سرمربی باشگاه السد قطر، که به تازگی قراردادش را با این باشگاه تمدید کرده، دیگر گزینه بارسلونا است و رسانه‌های کاتالونیا گزارش داده اند که بندی در قرارداد او وجود دارد که می تواند به بارسلونا ملحق شود.

در هفته های اخیر از گزینه‌هایی چون لورن بلان و آرسن ونگر نیز به عنوان گزینه‌های جانشینی ستین نامبرده شده است اما به نظر نمی‌رسد که هر دو سرمربی فرانسوی گزینه‌های جدی برای هدایت بلوگرانا باشند.

مرتبط:

بایرن 8 – بارسا 2؛ ستین آبروی بارسا را برد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر