02:11 01 اکتوبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

در 15 سال گذشته، مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا، شاهد حضور یکی از میان رونالدو و مسی در مرحله نیمه‌نهایی بوده است و در این فصل برای نخستین بار هر دو ستاره در این مرحله حضور ندارند.

به گزارش اسپوتنیک، شب گذشته بارسلونا با نتیجه سنگین 2-8 توسط بایرن مونیخ از مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا حذف شد تا پس از 15 سال شاهد حضور مسی و رونالدو در مرحله نیمه نهایی این رقابت‌ها نباشیم.

در 15 سال گذشته، یکی از دو ابر ستاره دنیای فوتبال در مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا حضور داشته اند ولی حالا که یوونتوس و بارسلونا حذف شده اند، هر دو غایب بزرگ این مرحله نیمه‌نهایی این رقابت‌ها خواهند بود.

آخرین بار در فصل 2004-2005 بود که هر دو بازیکن در مرحله نیمه‌نهایی حضور نداشتند، زیرا مسی تازه به تیم اصلی بارسلونا دعوت شده بود و یونایتد هم که رونالدو را در ترکیب خود داشت، از رقابت‌ها حذف شده بود.

بسیار از کارشناسان عدم حضور هر دو ستاره فوتبال را نشانۀ از پایان دوران درخشان آن‌ها می‌دانند و مدعی اند که آن‌ها دیگر توان رقابت‌ در مراحل حساس را ندارند.

برخی دیگر اما مدعی اند که این می‌تواند انگیزه آن‌ها را برای بازگشت قدرتمندانه چند برابر کند و فصل بعد شاهد درخشش مجدد آن‌ها خواهیم بود.

مرتبط:

پادشاهی ایموبیله در اروپا در حضور مسی و رونالد+عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر