02:54 01 اکتوبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

هافبک کلمبیایی رئال مادرید مدعی‌ست که زین‌الدین زیدان سرمربی تیم به او علاقه ندارد و به همین دلیل در این فصل زیاد بازی نکرد.

به گزارش اسپوتنیک، خامس رودریگز در این فصل و پس از بازگشت از بایرن مونیخ، زیاد در ترکیب ثابت رئال مورد استفاده قرار نگرفت و تنها در 8 بازی از 38 بازی به میدان رفت.

این بازیکن که به دروازه‌های خروجی رئال مادرید نزدیک شده است، در گفت‌وگویی دلیل بازی نکردن خود را بیان کرد و مدعی شد که هنوز در مورده آینده‌اش چیزی نمی‌داند.

خامس به دانیل خبرنگار معروف اسپانیا گفت:" در روزها و هفته‌های آینده هر اتفافی ممکن است رخ دهد اما فعلا خودم هم نمی‌دانم که به کجا می‌روم. ممکن است که به ایتالیا، اسپانیا و انگلیس بروم. البته از دید من حضور در لیگ انگلیس گزینه خوبی‌ست چرا که لیگ بزرگی دارند".

این بازیکن در مورد روابطش با زیدان و بازی نکردن در ترکیب رئال گفت:" من مورد علاقه  زیدان نبودم و او علاقۀ به من نداشت. زیدان سلیقه خاص خودش را نسبت به بازیکنان دیگر دارد که قابل احترام است و نمی‌توانم وارد این بحث‌ها شوم. سال گذشته می‌خواستم جدا شوم اما باشگاه اجازه نداد و مجبور شدم که بمانم. می خواستم به جایی بروم که بیشتر بازی کنم چرا که می دانستم زیدان به بازیکنان دیگری علاقه دارد و فرصت به من نمی‌رسد. من همیشه آماده بازی بودم و می‌خواستم در خدمت تیم باشم".

این در حالی‌ست که خامس از اتلتیکومادرید، ناپولی، اورتون، آرسنال و منچستریونایتد پیشنهاد دارد و احتمالا بزودی رئال را ترک خواهد کرد.

مرتبط:

من‌یونایتد برای خامس وارد عمل شد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر