23:14 12 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رونالد کومان هالندی به نیمکت بارسلونا نزدیک‌تر از همیشه است و گفته می‌شود به‌زودی رسماً مربی کاتالان‌ها خواهد شد.

به گزارش اسپوتنیک، پس از شکست، ستین هر لحظه به درب خروج نزدیک‌تر شد و بسیار از پیمینتا، پوچتینو و رونالدو کومان به عنوان شانس‌های مربیگری در بارسلونا نام بردند که شانس کومان از بقیه بیشتر بود

این مربی که گل اولین قهرمانی بارسلونا در لیگ قهرمانان را مقابل سمپدوریا به ثمر رسانده، طبق شنیده‌ها نزدیک‌ترین گزینه به نیمکت بارسلوناست. در همین زمینه مارکا عکس و فیلمی را به استناد برنامه ال چرینگیتو منتشر کرده که در آن رونالد کومان را در فرودگاه بارسلونا نشان می‌دهد.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده قبلی، امروز قرار است یک جلسه مهم در باشگاه بارسلونا برگزار و تکلیف سرمربی این تیم مشخص شود. باید دید حضور کومان در بارسلونا به دلیل همین جلسه و انتخابش به عنوان سرمربی بارسلونا خواهد بود یا خیر. این تصویر  هم مربوط به خروج کومان از بارسلوناست که روز گذشته اتفاق افتاد و یکی از خبرنگاران اسپانیایی در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده است.

بعد از شکست سنگین بارسلونا با هشت گل مقابل بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان و حذف ناباورانه این تیم، دیگر جدایی کیکه ستین قطعی به نظر می رسد و اخبار حاکی از توافق بارسلونا برای همکاری با رونالد کومان برای فصل آتی است.

 

 

 

 

 

مرتبط:

کومان گزینه جدی بارسا است+ عکس
کومان فردا به عنوان سرمربی بارسا معرفی می‌شود + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر