06:46 11 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

بازگشت نیمار به بارسلونا بعد از انتخاب سرمربی این تیم،‌هدف اول نقل و انتقالاتی کاتالان‌ها محسوب می‌شود.

به گزارش اسپوتنیک، نشریه «اسپورت» کاتالونیا گزارش داده که سران باشگاه بارسلونا پس از شکست سنگین مقابل بایرن مونیخ و حذف از لیگ قهرمانان اروپا دوباره به فکر جذب نیمار، ستاره پاری‌سن‌جرمن افتاده است.

به همین خاطر سران باشگاه بارسلونا می خواهند پیشنهادی 60 میلیون یورویی به علاوه آنتوان گریزمن در ازای جذب نیمار به پاری سن جرمن ارائه کنند. جابه‌جایی بزرگی که می‌تواند به گریزمان هم برای بازگشت به دوران اوجش در کشور خودش کمک کند. ماجرای بازگشت نیمار به بارسلونا بیشتر از یک سال است که رسانه‌ها مطرح می‌شود.

ستاره برازیلی که با مبلغی نجومی به باشگاه پاریسی واگذار شد اما پول فروش او صرف خرید ستاره‌هایی مانند گریزمن و کوتینیو شد که عملا برای بارسلونا کارایی خاصی نداشتند.  حالا و بعد از فصل کابوس وار بارسلونا نیمار بار دیگر به عنوان اصلی‌ترین گزینه خرید بارسا مطرح شده تا بلکه شرایط این تیم را از حیث داشتن بازیکن بزرگ بهبود بخشد.

سران باشگاه بارسلونا امروز جلسه ای دارند که بعد از آن به صورت رسمی حکم اخراج ستین علنی می شود. همچنین آبی-اناری ها در این جلسه به بررسی گزینه های مربیگری در بارسلونا می پردازند.

View this post on Instagram

📰 #PortadaSport El #Barça vuelve a pensar en #Neymar 🔵🔴

A post shared by Diario SPORT (@diariosport) on

 

 

 

 

 

مرتبط:

مالک پی‌اس‌جی: نیمار و امباپه تا ابد با ما می‌مانند
ریوالدو: نیمار می‌تواند بارسلونا را نجات دهد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر