03:18 27 سپتمبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

با وجود اینکه رونالد کومان احتمالاً سرمربی بارسلونا خواهد شد، مدیران این باشگاه جایی نرفتند و شرابط بحرانی ادامه دارد.

به گزارش اسپوتنیک، باشگاه بارسلونا روز گذشته و پس از پایان جلسه اضطراری هیئت مدیره این باشگاه، کیکه ستین را از هدایت این تیم اخراج کرد و در بیانیۀ از استخدام سرمربی جدید طی چند روز آینده خبر داد.

گزینه جدی بارسلونا برای جانشینی ستین، رونالد کومان سرمربی تیم ملی هالند است. برخی رسانه‌های نزدیک به این باشگاه مدعی شده اند که توافق نهایی با این سرمربی هالندی حاصل شده است و به عنوان سرمربی آبی‌اناری‌ها معرفی خواهد شد. اکنون اما نشریه اسپانیایی مارکا، در چاپ امروز خود با تیتر:«کومان وارد میشود، بحران ادامه دارد»، نوشته است که با توجه به این که کومان به احتمال زیاد مربی آبی‌اناری‌ها خواهد بود، سران بارسلونا جایی نرفته اند و بحرانی تیمی همچنان جریان دارد.

در همین حال،  نشریه فوتبال هالند نوشته است که بارسلونا و کومان برای شروع همکاری 3 ساله به توافق رسیده اند اما در قرارداد این مربی با هالندی‌ها، بند آزادسازی گنجانده شده که بابت آن باشگاه بارسلونا اکنون مجبور است رقمی را برای جلب رضایت فدراسیون فوتبال هالند پرداخت کند.

کومان که در زمان فوتبال خود یکی از ستاره‌های مشهور بارسلونا بوده به گزارش رسانه‌ها گزینه محبوب بارتومئو رئیس بارسا است و در اسپانیا گفته می‌شود ظرف چند روز آینده انتصاب او به سمت سرمربی بلوگرانا رسماً اعلام خواهد شد.

View this post on Instagram

#LaPortada Sigue la crisis 🗞️

A post shared by MARCA (@marca) on

 

مرتبط:

سفر مدیر اجرایی بارسا به هالند برای بستن قرارداد با کومان
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر