01:32 30 سپتمبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

لیونل مسی سوپر استار بارسلونا در مورد خطرات ناشی از انتقال به لیگ برتر که با آن روبرو خواهد شد، هشدار دریافت کرد.

به گزارش اسپوتنیک، قبل از این‌که اریک ابیدال مدیر ورزشی و کیکه ستین به عنوان سرمربی از بارسلونا اخراج شوند، برنده شش توپ طلا با خروج غافلگیرانه از نیو کمپ با تغییرات زیادی در بارسا پیوند خورده است.

بارسا با نتیجه عجیب 8-2 به بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا باخت در حالی‌که لالیگا را نیز به رئال مادرید واگذار کرده بود. حالا انتقال مسی به منچسترسیتی مورد توجیه قرار گرفته و این باعث می‌شود که وی دوباره با پپ گواردیولا سرمربی پیشین بارسا پیوند بخورد.

گرچه گونزالو ایگواین که در لیگ برتر با چلسی سپری کرده به مسی هشدار داد که لیگ برتر چقدر دشوار است.

ایگواین گفت: "انگلستان؟ از آنجا مدافعان همه چیز را از شما دور می‌کنند و هیچ چیزی به [داوران] نمی‌دهند. آنها مانند کمد ساخته شده‌اند و به شما ضربه می‌زنند. در لیگ انگلستان متحمل رنج بسیاری شدم. من در شش ماه نتوانستم سازگار شوم. این هیچ ربطی به لیگ اسپانیا ندارد."

او افزود: "من نمی‌دانم که چگونه می‌تواند این لئو را تحت تأثیر قرار دهد اما من به عنوان بازیکن سطح دیگری فکر نمی‌کنم او متحمل شود ولی این یک لیگ بسیار پیچیده است. من نمی‌دانم لئو مسی چه فکر می‌کند. من امیدوارم که او تصمیم بگیرد احساس کند او را خوشحال خواهد کرد. این مهمترین چیز در یک تصمیم است."

هم تیمی مسی در تیم ملی آرجانتین اضافه نمود: "انتخاب آنچه احساس می‌کند او را خوشحال می‌کند نه آنچه دیگران را خوشحال می‌کند."

اگرچه جوزپ ماریا بارتومئو رئیس بارسلونا تأكید كرده مسی با قراردادش که تابستان آینده خاتمه می‌یابد، به هیچ كجا نخواهد رفت.

بارتومئو گفت: "من با [سرمربی جدید رونالد) كومان صحبت كرده‌ام و ستون پروژه ما مسی است."

وی گفت: "او تا سال 2021 قرارداد دارد من با لئو و به طور منظم بیشتر با پدرش زیاد صحبت می‌کنم."

او تصریح کرد: "او شماره یك جهان است. شکی نیست که در پروژه جدید کومان می‌توانید به مسی اعتماد کنید."

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر