03:06 27 سپتمبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

اتحادیه فوتبال اروپا تأیید کرد که امکان دارد برای بازی سوپرجام اروپا به صورت آزمایشی و البته محدود به هواداران اجازه حضور در ورزشگاه را بدهد.

به گزارش اسپوتنیک، اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) تأیید کرد که درصدد اجرای طرح آزمایشی حضور محدود هواداران در ورزشگاه محل برگزاری بازی سوپرجام اروپاست.

بازی سوپرجام اروپا قرار است روز 24 سپتامبر در ورزشگاه فرانس پوشکاش شهر بوداپست مجارستان برگزار شود. گفته می‌شود که یوفا در نظر دارد در صورت امکان برای این بازی به اندازه 30 درصد از ظرفیت ورزشگاه 38 هزار نفری به هوادارانی که از ماه مارس به خاطر شیوع کرونا از تماشای بازی‌ها در داخل استادیوم‌های محروم بوده‌اند، اجازه ورود بدهد.

این موضوع در جلسه روز گذشته (چهارشنبه) یوفا و دبیران کل 55 فدراسیون عضو از طریق ویدئو کنفرانس مطرح شد تا با توجه به فروکش کردن بحران کرونا در برخی از کشورهای اروپایی امکان بازگشت تدریجی هواداران بررسی شود. یوفا پس از این جلسه در بیانیه‌ای اعلام کرد:

«یوفا به فدراسیون‌های عضو اعلام کرد که برای بازگرداندن هواداران برای بازی‌های ملی در ابتدای ماه سپتامبر خیلی زود است و به همین دلیل لازم است که ابتدا طرح برگرداندن هواداران به صورت آزمایشی اجرا شود تا تأثیر بازگشت آنها بر پروتکل‌های پزشکی فعلی بررسی شود.»

بازی سوپرجام فوتبال اروپا در ابتدای هر فصل میان قهرمانان لیگ قهرمانان و لیگ اروپا برگزار می‌شود.

مرتبط:

بازی سوپر جام اروپا را یک داور زن قضاوت می‌کند + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر