15:23 25 سپتمبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

بر اساس برخی گزارش‌ها، سران باشگاه بارسلونا به مهاجم اروگوئه‌ای تیم شان اعلام کرده اند که دیگر نیازی ماندن او در نیوکمپ ندارند.

به گزارش اسپوتنیک، با روی کار آمدن رونالد کومان به نظر می‌رسد که این سرمربی هالندی تغییر و تحولات زیادی را در بارسلونا به وجود خواهد آورد که احتمالا اولین آنها جدایی لوئیس سوارز خواهد بود چرا که حالا شبکه الچرینگیتو مدعی شده باشگاه بارسلونا به ستاره اروگوئه ای خود اعلام کرده که می تواند این باشگاه را ترک کند.

خوتا جوردی، یکی از کارشناسان شبکه الچرینگیتو در این باره گفت:«چند روز پیش برای لوئیس سوارز پیشنهادی به دست باشگاه بارسلونا رسید. باشگاه نیز اعلام کرده که به این پیشنهاد گوش خواهد داد چراکه این اعتقاد وجود دارد که ستاره اروگوئه ای دیگر نمی تواند در بارسا به کارش ادامه دهد. پیشنهاد از سوی تیم سابق سوارز یعنی آژاکس بوده و مبلغ آن 15 میلیون یورو است

سوارز یکی از بازیکنانی بوده که طی یکی دو فصل گذشته انتقادات زیادی نسبت به عملکردش مطرح شده است. در واقع بسیاری از هواداران بارسلونا معتقد هستند که این ستاره اروگوئه ای دیگر پا به سن گذاشته و نمی‌تواند کیفیت قبلی را ارائه دهد و بارسا باید برای او به دنبال جذب یک جایگزین مناسب باشد.

در حال حاضر، تنها مشکل بر سر عقد قرارداد سوارز و آژاکس حقوق دریافتی این مهاجم به حساب می آید. در واقع به نظر می رسد که در صورت توافق شخصی باشگاه هالندی با سوارز، این انتقال قطعی خواهد شدو

 

مرتبط:

علاقه‌ی یووه به سوارز؛ لوییزیتو دوست دارد بماند
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر