13:21 16 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رونالد کومان سرمربی جدید بارسلونا به آرتورو ویدال خبر داده است که جایی در برنامه‌های او ندارد و می‌‌تواند از این باشگاه جدا شود.

به گزارش اسپوتنیک، باشگاه بارسلونا پس از شکست سنگین در برابر بایرن مونیخ، تصمیم گرفت تا برای بهبود اوضاع و خروج از بحران، تغییرات بزرگی در کادر مدیریتی، فنی و ترکیب تیم بیاورد.

این تیم ستین و آبیدال را اخراج کرد و به جای آن‌ها کومان و پلانس را گماشت تا تغییرات بزرگ را در ترکیب بارسلونا به وجود بیاورند.

رونالد کومان که چند روزی می‌شود به عنوان سرمربی بارسلونا انتخاب شده است، در حال برنامه‌ریزی برای فصل جدید است و بازیکنانی که به درد برنامه‌هایش نمی‌خورند را کنار خواهد گذاشت.

این سرمربی 57 ساله در اولین اقدام به لوئیز سوارز خبر داد که جایی در برنامه‌های او ندارد و می‌تواند تیم را ترک کند.

به نظر می‌رسد که این روند ادامه پیدا خواهد کرد و کومان به ویدال نیز گفته است که جایی در برنامه‌هایش ندارد و می‌تواند بزودی از تیم جدا شود.

پیش‌بینی می‌شود که ایوان راکیتیچ، ساموئل اومتیتی ​​و جونیور فیرپو نیز چنین خبری را بشنوند زیرا کومان مخالف حضور این بازیکنان نیز است.

این در حالی‌ست که کومان به آلبا خبر داده است که جز مهمی از برنامه‌های او برای فصل جدید است و از او می‌خواهد که در نیوکمپ بماند.

مرتبط:

احتمال پپوستن ویدال به پی‌اس‌جی + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر