23:44 24 جنوری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

یکی از شبکه‌های تلویزیونی اسپانیا در گزارشی مدعی شده که اگر جوزپ ماریا بارتومئو استفعا بدهد لیونل مسی می‌ماند.

به گزارش اسپوتنیک؛ در میان سروصدای جدایی لیونل مسی از بارسلونا ال‌چرینگیتو شبکه معروف و محبوب تلویزیونی در اسپانیا مدعی شده که در صورت استعفای جوزپ ماریا بارتومئو رییس بارسا لیونل مسی در این باشگاه خواهد ماند.

از جمله دلایلی که مسی را مجبور به تصمیم جدایی کرده اختلاف شدید وی با هیئت مدیره بارسا است.

دعوای مسی و بارتومئو پس از اخراج ارنستو والورده آغاز شد و با آمدن کیکه ستین و نتایج ضعیف او به اوج رسید. البته نیامدن ژاوی برای هدایت این تیم نیز یکی از دلایل دیگری برای اختلاف مسی با رییس فعلی بارسا است.

بارتومئو تاریخ برگزاری انتخابات بارسلونا را در ماه مارچ 2021 اعلام کرده اما مسی می‌خواهد در همین تابستان برگزار شود و بارتومئو نیز استعفا بدهد.

بنا بر ادعای ال‌چرینگیتو: اگر بارتومئو در روز چهارشنبه از سمت خود استعفا بدهد لیونل مسی ماندنی می‌شود.

این در حالی است که روزنامه اسپورت به نقل از بارتومئو اظهار داشت که او به هیچ وجه از ریاست باشگاه کنار نمی‌رود.

البته ممکن است بارتومئو از این تیم نرود و مسی فصل آینده در تیمی دیگر بازی کند.، انتخابات بارسلونا در مارچ برگزار می‌شود و این مدیر تا 6 ماه دیگر بر مسند بارسلونا تکیه می‌زند و پس از آن با رای مردم بارسلون فردی دیگر ریاست باشگاه را برعهده خواهد گرفت.

در همین حال فابریزیو رومانو خبرنگار مشهور ایتالیایی نیز عنوان کرهد که مسی تا لحظه‌ آخر برای رفتن از بارسلونا تلاش خواهد کرد، حتی اگر هیئت مدیره بند فسخ یک طرفه مسی را قبول نکنند. این فوق ستاره بارسلونا تصمیمش را گرفته و می‌خواهد تیمی دیگر را انتخاب کند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر