00:23 13 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مدیر برنامه لوییس سوارز به این باور است که لیونل مسی و این بازیکن اروگوئه‌ای درباره تصمیماتشان پس از جدایی از بارسلونا با یکدیگر مشورت می‌کنند و به نظرات یکدیگر تکیه دارند.

به گزارش اسپوتنیک، مدیر برنامه‌های لوئیس سوارز می‌گوید آینده مسی به آینده لوییس سوارز وابسته است چرا که این دو رفقایی بسیار صمیمی هستند.

آلخاندرو بالبی، مدیر برنامه سوارز، درباره شرایط پیش آمده در صحبت با رسانه‌های اسپانیایی اظهار داشت:«آینده مسی روی سوارز تاثیر دارد چون آنها دوستانی صمیمی هستند و بیرون و درون زمین با یکدیگر رابطه نزدیکی دارند. رابطه برادرانه عمیقی بین مسی و سوارز شکل گرفته، آنها جدایی ناپذیر هستند و همیشه در کنار هم حضور دارند.»
او در ادامه در مورد پیشنهادات برای مهاجم اروگوئۀ آبی‌اناری‌ها گفت:«پیشنهادات بسیاری از همه طرف برای سوارز رسیده چون او یکی از بهترین گلزنان دنیای فوتبال است. این یک نشانه برای تصمیم بارساست که کاملا ورزشی هم نبود. خانواده او در بارسلونا زندگی می‌کنند و او نمی‌تواند مانند بسیاری از بازیکنان به راحتی جدا شود. او باید شرایط خانواده‌اش را نیز در نظر بگیرد.»

پس از پیوستن سوارز به نیوکمپ در سال 2014، این دو بازیکن رابطه بسیار نزدیکی با یکدیگر پیدا کردند. آنها دو ضلع اصلی از مثلث ام اس ان باشگاه بودند که پس از پیوستن نیمار به پاری‌سن‌جرمن از هم پاشید. علاوه بر موفقیت بسیاری که در زمین به دست آمده، این دو بازیکن رفت و آمد خانوادگی نزدیکی نیز با یکدیگر دارند و با هم به تعطیلات می‌روند.

با این حال رونالدو کومان تصمیم گرفت که سوارز را از تیم و باشگاه کنار بگذارد و گفته می‌شود این موضوع یکی از دلایل اصلی تصمیم مسی به جدایی نیز بوده است.

 

 

مرتبط:

بایرن مونیخ و یوونتوس برای خرید «لیونل مسی» پیشنهادی نخواهند داد
تشکیل زوج نیمار- سوارز در دستور کار پاریسی‌ها
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر