05:58 11 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه اینتر مذاکرات با مدیر برنامه های آرتورو ویدال را آغاز کرده است.

به گزارش اسپوتنیک، «اسکای اسپورت» ایتالیا خبر داده است که سران باشگاه اینتر مذاکرات خود را با مدیر برنامه‌های «آرتورو ویدالم آغاز کرده است. به گفته‌ی جانلوکا دی مارتزیو، برنامه‌ی اینتر این است که اول با ویدال به توافق برسد و سپس مذاکراتش را با باشگاه بارسلونا آغاز شود.

پس از اینکه ماندن آنتونیو کونته روی نیمکت اینتر، اکنون او به دنبال تقویت تیمش برای فصل آینده است و در این راستا به دنبال هافبک می‌گردد. یکی از گزینه‌های او اندومبله از تاتنهام است اما این بازیکن قیمت بالایی دارد و چندان به صرفه نیست. گزینه‌ی بهتر برای آنتونیو کونته، آرتورو ویدال است چرا که او در دروان حضورش در یوونتوس با این هافبک کار کرده و به خوبی او را می‌شناسد.

ویدال که در حال حاضر 33 ساله است، تا جون 2021 با بارسلونا قرارداد دارد اما از آن جایی که در برنامه های کومان جایی ندارد، جدا شدنش محتمل به نظر می‌رسد. با آمدن رونالد کومان به بارسلونا، آرتورو ویدال هم مثل بسیاری از بازیکنان جایی در برنامه‌های سرمربی هلندی نداشته و باید بارسا را ترک کند. کومان در تماسی تلفنی به ویدال اطلاع داده بود که جایی در پروژه‌ی آینده‌ی بارسلونا نخواهد داشت.

اکنون گمانه‌زنی ها درباره‌ی بازگشت ویدال به سری‌آ و پیوستنش به اینتر زیاد شده است.

مرتبط:

احتمال پپوستن ویدال به پی‌اس‌جی + عکس
پس از سوارز نوبت به ویدال رسید؛ شلیایی جایی در برنامه‌های کومان ندارد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر